Chernobylite (PC) - okladka

Chernobylite (PC)

Premiera:
28 lipca 2021
Premiera PL:
28 lipca 2021
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis Chernobylite (PC)
Materdea @ 20:39 06.03.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Chernobylite to nowe dzieło od polskiego studia The Farm 51, autorów m.in. FPS-a Get Even. Deweloperzy ponownie uderzają z fotorealistyczną oprawą wizualną uzyskiwaną dzięki laserowemu skanowaniu otoczenia. Nowe dzieło reprezentuje gatunek survival-horroru i przenosi gracza do popularnej, czarnobylskiej zony.

Chernobylite pozwala wcielić się postać naukowca, którego żona w tajemniczych okolicznościach zaginęła podczas eksplozji czarnobylskiej elektrowni atomowej. Wracamy na miejsce katastrofy 30 lat po pamiętnych wydarzeniach, by odkryć prawdę nie tylko stojącą za zaginięciem ukochanej, ale również samym reaktorem numer 4 oraz decyzjom towarzyszącym kwietniowej nocy 1986 roku.

Rozgrywka Chernobylite to survival horror, który łączy swobodną eksplorację świata z nieliniową historią oraz systemem wytwarzania przedmiotów. Eksploracja otoczenia pozwala na rozwiązywanie środowiskowych zagadek, ale także poznawanie historii poprzez otoczenie. Elementy związane z przetrwaniem i walką związane są ze zdewastowaną zoną, w której o leki czy amunicję jest bardzo trudno, a oprócz innych stalkerów na naszej drodze stają też zmutowane poczwary.

Charnobylite 16 października 2019 roku ukazało się w programie Steam Early Access.

Wymagania: Twórcy gry Chernobylite ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Chernobylite (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?