Kompozytor muzyki MediEvil twierdzi, że powstaje remake dwójki

Być może niebawem będziemy mieli szansę zagrać w MediEvil 2.

@ 04.02.2020, 12:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Kompozytor muzyki MediEvil twierdzi, że powstaje remake dwójki

Pod koniec zeszłego roku na rynku zadebiutował odświeżony klasyk sprzed lat, MediEvil. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, jest spora szansa na to, iż druga odsłona serii także zostanie wskrzeszona. Tak przynajmniej twierdzi kompozytor muzyki odświeżonej pierwszej części tegoż cyklu.

Andrew Barnabas, bo o nim mowa, opublikował na swoim Twitterze krótką notkę, odpowiadając na zaczepki innego użytkownika. Nie będziemy się tu bawić w przytaczanie i tłumaczenie, albowiem notki są dość krótkie i wyrwane z kontekstu mogą stracić sens.

Akcja MediEvil 2 przenosi nas do wiktoriańskiego Londynu. Mimo że "dwójka" nie cieszyła się tak dużą popularnością, jak pierwowzór, do tej pory ma wiernych fanów. Na pewno wielu z nich uradują niniejsze doniesienia i choć nie są potwierdzone, mogą się zmaterializować.


Sprawdź także:
MediEvil 2

MediEvil 2

Premiera: 30 kwietnia 2000

Dawno, dawno temu, w miasteczku Gallowmere rozpanoszyło się zło. Lecz od czego są starzy bohaterzy? Obudzony z wiecznego spoczynku sir Daniel Fortesque pokonał czarnoksię...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?