Truberbrook (PC) - okladka

Truberbrook (PC)

Premiera:
12 marca 2019
Premiera PL:
18 kwietnia 2019
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Truberbrook (PC)
Materdea @ 13:41 19.04.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Truberbrook to klasyczna przygodówka point & click autorstwa niezależnego studia btf. W grze mieszają się wątki realistyczne z nadprzyrodzonymi oraz motywami science-fiction.

W Truberbrook odbywamy "podróż w czasie" - trafiamy do malowniczej i znanej z wypoczynkowego kurortu niemieckiej mieściny w 1967 roku. Wcielamy się w postać amerykańskiego naukowca, który dziwnym trafem wygrywa wycieczkę do tytułowego miasteczka, mimo iż w żadnym konkursie nie brał udziału. Wyrusza jednak na odpoczynek, wbrew woli zamieniając go w rollercoaster dziwnych i niekiedy trudno wytłumaczalnych zdarzeń. Już pierwszego dnia w hotelu zostaje okradziony, co ciekawe, wyłącznie z przedmiotów związanych z przeprowadzonymi, fizycznymi eksperymentami.

Rozgrywka w Truberbrook charakteryzuje się klasycznym sznytem gier przygodowych, w których kluczową rolę spełniają lewy przycisk myszy i nasz mózg - pierwsza rzecz w celu poruszania się, druga - do popychania fabuły do przodu. Dzieło niemieckiego btf posiada ręcznie rysowane tła, oddając hołd takim dziełom jak np. pierwsze części cyklu Syberia.

Wymagania: Twórcy gry Truberbrook ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 12 lat
Screeny z Truberbrook (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?