Ni no Kuni II: Revenant Kingdom (PS4) - okladka

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom (PS4)

Premiera:
23 marca 2017
Premiera PL:
23 marca 2017
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Ni no Kuni II: Revenant Kingdom (PS4)
DevMat @ 21:06 07.12.2015
"DevMat"

Śr. długość gry: 69h 59min

+ czaswięcej

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom to kontynuacja bardzo ciepło przyjętego jRPG - Ni no Kuni: Wrath of the White Witch, wydanego w 2013 roku. Podobnie jak poprzednio za produkcję odpowiada studio Level-5 mające na swoim koncie takie tytuły, jak Dark Cloud czy Inazuma Eleven.

Akcja przenosi gracza do świata inspirowanego japońską kulturą. Głównym bohaterem jest młody król, którego wygnano z jego własnego królestwa. Oprócz odzyskania korony musi zmierzyć się z odwiecznym złem zagrażającym całemu światu.

Zabawa opiera się na przemierzaniu otwartego świata, werbowaniu nowych bohaterów oraz posuwaniu wątku głównego w epickich questach. Oprócz tego dochodzą specjalne wyzwania, a także możliwość tworzenia własnego królestwa. System walki zmieniono na starcia w czasie rzeczywistym, w których sterujemy jedną postacią, inne zaś kontroluje sztuczna inteligencja. Rzecz jasna, nie ma przeszkód, by przełączać się dowolnie między nimi.

Grafika wykorzystuje cell shading i charakteryzuje się mocno bajkowym charakterem. Styl postaci oraz kreska mocno przypominają popularne produkcje anime studia Ghibli.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
Screeny z Ni no Kuni II: Revenant Kingdom (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   19:16, 03.07.2018
Gra świetna Uśmiech Z początku było trudno się wkręcić w rozgrywkę, ale jak wciągnęła to nie odpuściła do samego końca. Fabuła mimo iż z początku wydawała się oczywista okazała się całkiem zawiła i ciekawa. Walka również jest całkiem przyjemna zarówno zwykła jak i pod czas dowodzenia armią, potyczki armii są szczególnie ciekawe przez różne jednostki zależne od innych. Ogólnie bardzo przyjemnie się grało i chętnie wrócę do gry gdy wyjdzie jakieś DLC, może Dumny