Eventide: Slavic Fable (PC) - okladka

Eventide: Slavic Fable (PC)

Premiera:
19 listopada 2015
Premiera PL:
19 listopada 2015
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Eventide: Slavic Fable (PC)
Materdea @ 13:08 20.12.2015
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Eventide: Slavic Fable to gra przygodowa reprezentująca charakterystyczny styl Hidden Object Puzzle Adventure - HOPA. Za produkcję tego tytułu odpowiada specjalizujące się w tego typu dziełach, polskie studio Artifex Mundi.

W Eventide: Slavic Fable wcielamy się w postać botaniczki, która zaniepokojona przez swoją babcię rusza sprawdzić, czy ze staruszką jest wszystko w porządku. Jadąc do prowadzonego przez nią skansenu zostaje zaatakowana przez dziwacznego stwora, a chwilę później ogłuszona i pozostawiona na pastwę losu przez Borutę - tajemniczego jegomościa, który przybył nam z pomocą. Dzięki pomocy enigmatycznych, wyciągniętych wprost ze słowiańskiej mitologii stworków, musimy uwolnić babcię i zapobiec działaniom Boruty.

Produkcję Artifex Mundi cechuje kolorowa i bardzo bogata oprawa graficzna, nawiązująca do prechrześcijańskiego okresu z historii Polski. Podczas rozgrywki czek na nas kilkadziesiąt różnorodnych zagadek logicznych i środowisk oraz kilka zróżnicowanych lokacji.

Screeny z Eventide: Slavic Fable (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?