Final Fantasy XV (PS4) - okladka

Final Fantasy XV (PS4)

Premiera:
29 listopada 2016
Premiera PL:
29 listopada 2016
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (7)Gram (3)Ukończone (3)Kupię (5)

Opis Final Fantasy XV (PS4)
DevMat @ 15:30 12.06.2013
"DevMat"

Śr. długość gry: 69h 0min

+ czaswięcej

Final Fantasy XV to piętnasta odsłona głównego cyklu niezwykle popularnego jRPG. Niezmiennie od powstania pierwszej części w 1987 roku dewelopingiem zajmuje się firma Square-Enix. Produkcja ta pierwotnie została zapowiedziana jako Final Fantasy Versus XIII w 2006 roku na PS3. Jednak wieloletnie prace sprawiły, że tytuł ostatecznie zadebiutował jako kontynuacja głównej serii.

Siły zbrojne Niflheim zadały straszliwą klęskę królestwu Lucis, sprawiając, że książę Noctis i jego podwładni stracili dach nad głową i stali się walczącymi o wolność wyrzutkami. Głównym bohaterem jest wspomniany Noctis Lucis Caelum. Musi on wraz z grupą przyjaciół stawić czoła wrogowi i odzyskać swoje królestwo. Kolejnym ważnym zadaniem jest odzyskanie magicznego kryształu, który zapewnić ma dobrobyt mieszkańcom. Dużą rolę odegra także niejaka Stella Nox Fleure, która to pomoże naszemu herosowi w dotarciu do celu.

Mechanika rozgrywki stawia na akcję. Wszystko odbywa się w czasie rzeczywistym. Podczas starć możemy skorzystać z magii, czy też specjalnego miecza. Noctis posiada także umiejętności specjalne, pozwalające mu m.in. na bardzo szybkie przeskoczenie w wyznaczone miejsce. Naturalnie możemy skorzystać także z pomocy towarzyszy.

Screeny z Final Fantasy XV (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?