Towerfall Ascension (PS4) - okladka

Towerfall Ascension (PS4)

Premiera:
11 marca 2014
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Towerfall Ascension (PS4)
bigboy177 @ 15:15 03.01.2016
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Towerfall Ascension to gra akcji, stworzona przez Matta Thorsona. Produkcja przeznaczona jest głównie dla rozgrywek wieloosobowych, ale można też grać samodzielnie, przeciwko oponentom kontrolowanym przez komputer.

Towerfall Ascension oddaje w ręce grającego łucznika, który, biegając po niewielkich rozmiarów mapach, stara się eliminować napotkane pokraki, tudzież innych grających. W między czasie próbujemy też gromadzić power-upy oraz liczne skarby, pojawiające się w losowo generowanych lokacjach.

Kluczek do zwycięstwa jest odpowiednie wykorzystanie struktury mapy, jak również umiejętne zarządzanie zasobami. Jak na łucznika przystało, naboje mamy ograniczone. Każdy wystrzał z łuku to utracona jedna strzała. Aby mieć co wsadzić w cięciwę przy kolejnym wystrzale trzeba odzyskać wcześniej wypuszczoną strzałę.

Towerfall Ascension oferuje prostą oprawę wizualną, z widokiem 2D, w ramach którego głównego bohatera obserwujemy "z boku". Całość uzupełnia równie proste udźwiękowienie.

PEGI: Od 7 latZawiera przemoc
Screeny z Towerfall Ascension (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?