Just Cause 3 (PS4) - okladka

Just Cause 3 (PS4)

Premiera:
01 grudnia 2015
Premiera PL:
04 grudnia 2015
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (11)Gram (2)Ukończone (3)Kupię (5)

Opis Just Cause 3 (PS4)
zvarownik @ 22:38 11.11.2014
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 40h 40min

+ czaswięcej

Just Cause 3 to kolejna odsłona uznanej serii zwariowanych sandboksów od studia Avalanche. Jednocześnie jest to pierwsza część, która trafiła na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Akcja gry rozgrywa się w śródziemnomorskiej republice Medici, kontrolowanej przez brutalnego dyktatora, generała Di Ravello. Gracz wciela się w postać Rico Rodrigueza, który podejmuje się misji zniszczenia dyktatora wszelkimi możliwymi sposobami. Rico działa na terenie o niebagatelnym rozmiarze pokrytym lasami, górami, jeziorami oraz równinami! Eksploracja terenu jest możliwa m.in. za pomocą skoków spadochronowych, BASE jumpingu oraz freedivingu.

Do dyspozycji grających twórcy oddają ponad 400 mil kwadratowych terenu, a zabawa przebiega nie tylko na ziemi, ale także w powietrzu (powraca hak i spadochron oraz nowy strój - Wingsuit). Podobnie, jak w edycjach wcześniejszych, spory nacisk kładziony jest na kaskaderkę, pojazdy oraz przeróżne gadżety, ułatwiające sianie zniszczenia. Zasiądziemy za kierownicą takich pojazdów jak motorówki, odrzutowce, śmigłowce, wozy sportowe i supermotocykle.


Wkład w encyklopedię mieli:   Materdea,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Just Cause 3 (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?