Journey (PC) - okladka

Journey (PC)

Premiera:
06 czerwca 2019
Premiera PL:
06 czerwca 2019
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Journey (PC)
Dirian @ 12:55 29.05.2019
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 2h 32min

+ czaswięcej

Journey to gra autorstwa studia thatgamecompany, twórców m.in. Flower. Budzimy się w nieznanym, ogromnym świecie i podróżując, szybując i latając poznajemy kulturę starożytnej, tajemniczej cywilizacji. 

Produkcja pozwala na zabawę w trybie on-line, co daje możliwość spotykania innych podróżników w trakcie naszej wyprawy. Wspólne poszukiwania są dla nas korzystne, bowiem gwarantują większą ilość zdobywanych punktów doświadczenia. Wspólnym celem podróży wszystkich graczy jest odległa góra, widziana jako cień na horyzoncie. Co ciekawe, kiedy dochodzi do spotkania dwóch osób nie są one w stanie nawiązać kontaktu, nie wiedzą też z kim konkretnie mają do czynienia. Muszą sobie wzajemnie pomóc bez słów.

Journey oferuje bardzo unikatową, pełną uroku oprawę audio-wizualną, charakteryzują się minimalistycznym podejściem do tematu. Producent chciał aby cała uwaga gracza skupiała się na podróży, a nie na otaczających go widokach. 

Wersja na PC oferuje wsparcie rozdzielczości do 4K włącznie. 

Screeny z Journey (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?