Flower (PS3) - okladka

Flower (PS3)

Premiera:
12 lutego 2009
Premiera PL:
12 lutego 2009
Platformy:
Gatunek:
Symulacja
Język:
Producent:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (10)Gram (3)Ukończone (4)Kupię (6)

Opis Flower (PS3)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 3h 40min

+ czaswięcej

thatgamecompany, firma odpowiedzialna za wyjątkową, nieprzystającą do żadnego gatunku grę flOw wraca z Flower, grą rozwijającą koncepcję prostej gry, dostępnego sterowania i medium pozwalającego sięgnąć do emocji rzadko spotykanych w grach komputerowych.

Otoczenie, często spychane do tła w innych produkcjach, trafia we Flower na pierwszy plan i staje się głównym bohaterem. Gracz znika z zewnętrznego, męczącego świata i podróżuje przez tętniące życiem krajobrazy, po drodze zmieniając otoczenie i badając przyrodę.

Grając rolę wiatru, gracz kieruje i powiększa rój płatków, oddziałując na inne kwiaty i okolicę. Cele misji i podróż na każdym poziomie są inne, ale wszystkie uwzględniają lot, badanie i oddziaływanie na poziom. Przy pomocy prostego sterowania bezprzewodowym kontrolerem SIXAXIS gracz prowadzi główny płatek i gromadzi wokół niego rój płatków, łagodnie przemieszczając się po planszy, powodując zmiany w otaczającym świecie.

Gra we Flower oferuje wszystkim graczom odmienne doświadczenia, tempo i rytm. Sielankowy, choć chwilami chaotyczny, Flower jest interaktywną, audiowizualną ucieczką na PS3.

* Przystępne sterowanie spodoba się zarówno niedzielnym, jak i doświadczonym graczom, dając proste, odprężające doświadczenie.
* Ponad 200000 źdźbeł trawy równocześnie animowanych na ekranie tworzy zielone otoczenie niedostępne w żadnym innym formacie
* Grą można się cieszyć i łatwo ją dostosować do każdego poziomu umiejętności graczy

PEGI: Od 7 lat
Screeny z Flower (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoskowalll23   @   07:11, 06.05.2009
Ciekawe czy będzie na PC.
0 kudosgauczo   @   10:16, 06.05.2009
Wątpliwe, wręcz nierealne. Trudno to nazwać grą, raczej jest to programik odprężający (chociaż przy dłuższym graniu powoduje oczopląs Puszcza oko ). Ciężko byłoby to wycenić. Chciaż może jako aktywny wygaszacz by się sprawdziło. SONY mimo wszystko nie jest chyba zainteresowane takimi konwersjami m.in. z uwagi na masowe piractwo wśród gier na PC. pozdrawiam
0 kudosPietek=)   @   19:10, 28.07.2009
Widziałem gameplay'e i wygląda ta gra świetnieSzczęśliwy
Kupił bym to, ale nie mam konta bankowego może kiedyś Uśmiech

0 kudosKabal_666   @   16:09, 18.10.2009
Super sprawa. Jednak ciut za krótka na 30 złotych. Chyba, ze masz z kim się wymienić na slota, wtedy jak najbardziej.