Twórcy Journey oraz Flower jeszcze w tym roku wydadzą kolejną grę

Daty premiery na razie nie znamy, ale debiutu spodziewamy się w 2017 roku.

@ 19.01.2017, 13:37
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, psv, ps4

Twórcy Journey oraz Flower jeszcze w tym roku wydadzą kolejną grę

Thatgamecompany, twórcy gier Journey oraz Flower, pracuje nad swoim kolejnym przedsięwzięciem. Na chwilę obecną nie znamy szczegółów na jego temat, ale mimo wszystko projekt powinien zadebiutować jeszcze w tym roku.

Jeden z fanów studia postanowił na Twitterze zapytać czy kolejna jego kreacja trafi na rynek w 2017 roku, czy może otrzymamy jedynie jakiś zwiastun lub zajawkę. Deweloperzy, bez specjalnego krycia się, odpowiedzieli, że premiera ich najnowszego produktu odbędzie się faktycznie w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

Grę obecnie znamy jedynie jako "thatnextgame", a rozgrywka w niej oparta została na dawaniu, cokolwiek by to miało znaczyć. Najprawdopodobniej będzie to też tytuł dedykowany urządzeniom dotykowym oraz dysponujący jakimś komponentem sieciowym - na to wskazują krążące w sieci plotki.

Na koniec przypomnę, że to pierwsza gra Thatgamecompany, która trafi do sprzedaży od premiery Journey. Część pracowników wówczas ze studia odeszła, ciekawe więc czy pozostali poradzili sobie z zadaniem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?