Journey na PC kupimy za 20 zł, znamy datę premiery

W podróż wybierzemy się za tydzień.

@ 29.05.2019, 12:49
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Journey na PC kupimy za 20 zł, znamy datę premiery

Jeden z najbardziej docenianych tytułów na PlayStation 3 po czasie doczekał się portu na PlayStation 4. Wkrótce okazję do zagrania będą mieli posiadacze PC - gra zadebiutuje w Epic Games Store już 6 czerwca dzięki firmie Annapurna Interactive.

Obecnie w ramach wyprzedaży na Epic Games Store grę Journey kupimy za 19,99 zł. To świetna oferta za ten kultowy tytuł, dlatego jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać, to warto nadrobić zaległości.

Journey na PC będzie obsługiwać rozdzielczość do 4K włącznie. Nie zabraknie także możliwości grania online i przemierzania świata gry wspólnie z innym graczem. Na ten moment, mimo zbliżającej się premiery, nie ujawniono wymagań sprzętowych, ale nie spodziewamy się, by były one wysokie.


Sprawdź także:
Journey

Journey

Premiera: 13 marca 2012
PS3, PS4, PC

Journey to gra autorstwa studia thatgamecompany, twórców m.in. Flower. Budzimy się w nieznanym, ogromnym świecie i podróżując, szybując i latając poznajemy kulturę staroż...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?