Marc Walters opowiada o filmie Mass Effect, który nigdy nie powstał

Walters postanowił pokrótce wyjaśnić dlaczego obraz ostatecznie nie został nakręcony. Wspomniał też o tym, że wcześniej czy później najpewniej go jednak zobaczymy.

@ 28.06.2021, 09:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne

Marc Walters opowiada o filmie Mass Effect, który nigdy nie powstał

Dawno, dawno temu, choć w tutejszej galaktyce, krążyły w sieci informacje o tym, że seria Mass Effect zostanie wydana w formie filmu. Plan ten wziął jednak w łeb i produkcja nigdy się nie zmaterializowała. Szczegóły w temacie postanowił podać scenarzysta Mass Effect, Marc Walters, podczas rozmowy z redakcją Business Insider.

"Jaką historię opowiemy w trakcie 90 do 120 minut? Czy będzie to wystarczający czas? Jeśli chcesz opowiedzieć historię, która jest tak rozwinięta, jak Mass Effect, telewizja jest najlepszą metodą. Naturalnie to pasuje do epizodycznej zawartości", powiedział Walters.

Jak się jednak okazało, ani film, ani serial nie były w stanie "wystartować". Walters jest jednak przekonany, że wcześniej czy później seria znowu zostanie zauważona. To nie kwestia "czy", ale "kiedy".

"To tak ogromny świat, tak wiele ludzi z TV oraz branży filmowej pytały mnie kiedy to zrobimy i mówiły, że musimy to zrobić".

Czy rzeczywiście projekt kiedyś powstanie. Tego nie wiemy. Wiemy natomiast, że Electronic Arts opracowuje kolejną odsłonę popularnej serii. Jak dobrze pójdzie, będziemy w stanie w nią zagrać w najbliższych kilku latach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?