Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (PS3) - okladka

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (PS3)

Premiera:
18 marca 2014
Premiera PL:
21 marca 2014
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (4)

Opis Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (PS3)
DevMat @ 21:18 30.08.2012

Śr. długość gry: 3h 24min

+ czaswięcej

Metal Gear Solid: Ground Zeroes to kolejna odsłona niezwykle popularnego cyklu skradanek, wydawana przez firmę Konami. Za jej opracowanie odpowiada studio Kojima Productions, na czele którego stoi Hideo Kojima - "ojciec" serii.

Fabuła Ground Zeroes jest prologiem do wydarzeń przedstawionych w piątej odsłonie serii, zatytułowanej The Phantom Pain. Akcja rozgrywa się niedługo po historii zaprezentowanej w grze Metal Gear Solid: Peace Walker. Okazuje się, że Paz przeżyła upadek z Mother Base do oceanu i została uratowana przez pewnego rybaka. Niestety wkrótce potem została uwięziona w bazie Omega i poddana torturom, w celu wydobycia z niej informacji dotyczących Snake'a. Ten sam los spotkał także Chico. Big Boss wyrusza więc na misję oswobodzenia tej dwójki, jednak zadanie to nie będzie proste - Omega jest bowiem jednym z najlepiej pilnowanych ośrodków na świecie.

Mechanika zabawy jest podobna do pozostałych części cyklu. Nadal głównym zadaniem jest pozostawanie w cieniu i cicha likwidacja przeciwników. Nowością jest natomiast otwarty świat. Pozwala to na jego dogłębną eksplorację oraz wykonywanie misji na kilka sposobów.

Produkcja działa w oparciu o silnik Fox. Jest to bardzo zaawansowane technologicznie narzędzie, pozwalające na bardzo realistyczne odwzorowanie grafiki, w tym efektów pogodowych.


Wkład w encyklopedię mieli:   Materdea, mrPack,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfebra1976   @   21:04, 30.03.2014
Taaak! Niestety pomimo całej estymy jaką darzę serię MGS to ta płytka jeszcze długo nie zagości w napędzie mojej konsoli. Lecz nadejdzie czas, nadejdzie.