Hitman: Rozgrzeszenie (PS3) - okladka

Hitman: Rozgrzeszenie (PS3)

Premiera:
20 listopada 2012
Premiera PL:
20 listopada 2012
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (18)Gram (4)Ukończone (9)Kupię (1)

Opis Hitman: Rozgrzeszenie (PS3)
zvarownik @ 11:20 24.07.2010
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 24h 39min

+ czaswięcej

Hitman: Rozgrzeszenie to kolejna część przygód Agenta 47, przygotowana z myślą o konsolach PlayStation 3, Xbox 360, a także komputerach klasy PC. Gra jest przedstawicielem gatunku action-adventure, z dużą dawką elementów skradankowych.

Historia Hitman: Rozgrzeszenie opowiada o spisku przeciwko najlepszemu zabójcy, który został zdradzony przez swoich pracodawców i musi walczyć o przetrwanie. Ścigają go nie tylko starzy znajomi z agencji (w tym także stara znajoma Diana Burnwood), ale również policja oraz inne służby porządkowe. Wszyscy próbują mu przeszkodzić w dotarciu do poszukiwanej odpowiedzi. Kto go wrobił i dlaczego. Na szczęście są jeszcze osoby lojalne wobec niego.

Akcja Hitman: Rozgrzeszenie rozgrywa się w wielu zróżnicowanych miejscach, w tym m.in. w Chicago w Stanach Zjednoczonych. Każda lokacja charakteryzuje się tym, że do celu prowadzi więcej niż jedna droga, a odpowiedzią na napotkane problemy nie zawsze jest przemoc. Czasem warto przemknąć niepostrzeżenie obok przeciwników, udowadniając, iż zasługujemy na miano cichego mordercy.

Jak na prawdziwą skradankę przystało, możemy się przebierać w różne stroje, korzystać z trucizn, noży oraz podstawowej broni mordercy - garoty. Co istotne, czasem musimy też zrobić użytek z przedmiotów domowego użytku (noże, butelki itd.), wszak nie zawsze mamy pod ręką zaufane gadżety.

Tytuł został stworzony na autorskim silniku studia - Glacier 2. Wykorzystuje on zaawansowaną technologię "G2-Crowd Technology", która pozwala na generowanie około 1200 postaci na ekranie, przy stałej animacji 30 klatek na sekundę. Z tłumem można wchodzić w interakcję. Wszystko to w towarzystwie wysokiej jakości tekstur, jak również mnóstwa efektów specjalnych, dynamicznego cieniowania oraz pełnych detali lokacji.

Hitman: Rozgrzeszenie posiada nie tylko tryb zabawy dla jednego gracza, lecz również rozgrywki wieloosobowe, w których gracze wzajemnie starają wyeliminować swoje cele, nie tracąc przy tym życia. W multi także duży nacisk położono na skradanie się oraz cichą eliminację.


Wkład w encyklopedię mieli:   Dirian,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z narkotykami
Screeny z Hitman: Rozgrzeszenie (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospawelecki96   @   13:04, 30.12.2011
Mam nadzieje, że będzie równie dobry jak "Blood Money".
0 kudosPietek=)   @   22:29, 04.12.2012
Rozegrałem dwie misje i pierwsze co muszę napisać to :
- Świetna grafika w tym i lokacje, ciekawie rozkręcająca się historia, niezłe wstawki filmowe, faktyczna mnogość rozwiązań. Gra się przyjemnie ale muszę przyznać że nie podoba mi się naiwność naszych oponentów. Gruby tłusty kucharz a zaraz biegam ja, wysoki i łysy. Zero podejrzeń.

Nie jestem fanem serii więc nie mam porównania czy część ta jest lepsza czy gorsza. Grałem jedynie w Blood Money ale było to już dość dawno. Puszcza oko

Dla mnie nie-fana serii gra się wydaje dość dobra więc fanom pewnie się spodoba. Niewinny
0 kudosmareczek_89   @   23:12, 01.05.2013
No i ja jestem po dwóch misjach. Ogólnie gra graficznie i filmiki super, fabuła jak na razie super. Muszę się przyzwyczaić do takiej gry w sensie trochę po cichu zacząć załatwiać przeciwników i lepiej sprawdzać lokację. Ale póki co gra na plus Uśmiech
0 kudosremik1976   @   10:11, 09.05.2013
Jest to najłatwiejszy Hitman w jakiego grałem, a łatwość przejścia tej gry jest aż żenująca jak na Hitmana oczywiście. Dodam, że przechodziłem grę tylko na poziomie profesjonalnym trudnym i aż boję się pomyśleć jak łatwa gra musi być na poziomie łatwym i normalnym. Moim zdaniem gracz dostał zdecydowanie za dużo swobody w swoich działaniach przez co został bardzo zaniżony poziom trudności gry, która kiedyś należała do gier wymagających co mnie osobiście bardzo rozczarowało. Oczywiście gra może być trudna jeżeli gracz sam sobie ją utrudni, bo twórcy na nas tego nie wymusili i pozostawili moim zdaniem beznadziejną furtkę do łatwego grania jakim jest wystrzelanie wszystkich przeciwników w zasadzie nie ruszając się z jednego miejsca. Inteligencja przeciwników pozostawia bardzo wiele do życzenia i w zasadzie mógłbym powiedzieć, że jej nie posiadają prawie w ogóle. Ogólnie fajna "strzelanka" na jednorazowe przejście, ale beznadziejna kontynuacja serii jaką mógłby być Hitman. Co do dubbingu to powiem krótko... niech Paweł Małaszyński czym prędzej porzuci to zajęcie. Zero wczucia się w rolę, straszna sztuczność, a sam dubbing od strony technicznej jak to często bywa w naszym kraju katastrofalnie złej jakości. Chyba tylko postacie trzecioplanowe stanęły na wysokości zadania i zaprezentowały naturalny dubbing. W Hitmana: Rozgrzeszenie da się przyjemnie grać, ale absolutnie nie jest to wartościowa odsłona gry. Moja ocena to 6/10.
0 kudospawelecki96   @   11:10, 09.05.2013
Cytat: remik1976
Moim zdaniem gracz dostał zdecydowanie za dużo swobody w swoich działaniach przez co został bardzo zaniżony poziom trudności gry, która kiedyś należała do gier wymagających co mnie osobiście bardzo rozczarowało. Oczywiście gra może być trudna jeżeli gracz sam sobie ją utrudni...
No a mi właśnie swoboda działania bardzo przypadła do gustu Uśmiech I tak jak powiedziałeś, jeżeli gracz sam sobie rzuca kłody pod nogi, to nie musi ona zaniżać poziomu trudności. Ja np. starałem się przechodzić misje w garniaku (sporadycznie się przebierałem) a jak tylko ktoś mnie zdemaskował to dawałem "restart from last checkpoint" Dumny Już pominę, że wszystkie misje z zabijaniem próbowałem robić na rangę SIlent Assassin. Mój jedyny zarzut dla Hitmana - za dużo skradania, za mało zabijania Smutny
Dodaj Odpowiedź