Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (PS4) - okladka

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (PS4)

Premiera:
18 marca 2014
Premiera PL:
21 marca 2014
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (14)Gram (0)Ukończone (7)Kupię (2)

Opis Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (PS4)
DevMat @ 09:58 13.11.2013

Śr. długość gry: 3h 52min

+ czaswięcej

Metal Gear Solid: Ground Zeroes to kolejna odsłona niezwykle popularnego cyklu skradanek, wydawana przez firmę Konami. Za jej opracowanie odpowiada studio Kojima Productions, na czele którego stoi Hideo Kojima - "ojciec" serii.

Fabuła Ground Zeroes jest prologiem do wydarzeń przedstawionych w piątej odsłonie serii, zatytułowanej The Phantom Pain. Akcja rozgrywa się niedługo po historii zaprezentowanej w grze Metal Gear Solid: Peace Walker. Okazuje się, że Paz przeżyła upadek z Mother Base do oceanu i została uratowana przez pewnego rybaka. Niestety wkrótce potem została uwięziona w bazie Omega i poddana torturom, w celu wydobycia z niej informacji dotyczących Snake'a. Ten sam los spotkał także Chico. Big Boss wyrusza więc na misję oswobodzenia tej dwójki, jednak zadanie to nie będzie proste - Omega jest bowiem jednym z najlepiej pilnowanych ośrodków na świecie.

Mechanika zabawy jest podobna do pozostałych części cyklu. Nadal głównym zadaniem jest pozostawanie w cieniu i cicha likwidacja przeciwników. Nowością jest natomiast otwarty świat. Pozwala to na jego dogłębną eksplorację oraz wykonywanie misji na kilka sposobów.

Produkcja działa w oparciu o silnik Fox. Jest to bardzo zaawansowane technologicznie narzędzie, pozwalające na bardzo realistyczne odwzorowanie grafiki, w tym efektów pogodowych.


Wkład w encyklopedię mieli:   Materdea,
PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKrru   @   07:11, 27.03.2014
Największym minusem Ground Zeroes jest wysoka cena (mniej więcej 120 złotych za około 2 godziny zabawy). Jeśli chodzi o samą zawartość DLC, to mamy tutaj dużo skradania i strzelania, czyli tego co w każdym MGS-ie. Po przejściu głównego wątku można wziąć się za misje dodatkowe. Niestety mapka jest ta sama, co w głównym wątku. Ground Zeroes to demo, a nie gra!
0 kudosmichu2705   @   00:46, 15.05.2014
nie wiem jak mozna sprzedawc taki produkt za taka cene - co za paranoja nie ma w co grac na ps4 to co zaproponowali twocy tej gry to zart jakis
0 kudosPietek=)   @   18:48, 03.06.2015
Cóż można napisać. Jako demo jak najbardziej mogło KONAMI udostępnić GZ ale jako pełno prawną grę to już ogromna przesada. Uznam tą godzinkę poświęconą na ograniu MGS : GZ jako posmakowanie tego co może prezentować PhantomPain. Na tą chwilę muszę napisać że gra będzie zapewne ładna i jak zwykle nieźle wyreżyserowana. Martwi mnie brak Davida Haytera bo głoś Kiefer'a mi nie pasuje; Snake może mieć jak dla mnie jedynie jedną barwę głosu. Osobiście nie czekam na V część Metal Gear Solid bo utknąłem na 3'jce bo zmęczyła mnie gadulstwem Hideo.