Dead Space Remake z 90-minutowym trialem na Steam

Electronic Arts postanowiło wydać specjalną próbką Dead Space Remake na Steam. Dzięki niej można przejść aż 90 minut wątku fabularnego gry.

@ 16.05.2023, 12:22
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Dead Space Remake z 90-minutowym trialem na Steam

Dead Space Remake jest w tym momencie przeceniony o 20% na Steam. To całkiem niezła oferta, jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup projektu. Zachęcić może Was do tego nasza recenzja, a także specjalna próbka, którą przygotował wydawca. Pozwala ona całkowicie za darmo sprawdzić aż 90 minut kampanii fabularnej. Pamiętajcie tylko, by najpierw zerknąć na wymagania sprzętowe i nie być niemile zaskoczonym.

Steam pozwala graczom rezygnować z zakupów, jeśli spędzili z nabytym projektem mniej niż 2 godziny. Electronic Arts przygotowało 90-minutową próbkę, dzięki której możemy sprawdzić Dead Space Remake bez jakichkolwiek konsekwencji i zajmowania się ewentualnym zwrotem. Wydarzenie nie jest oczywiście nielimitowane. Jeśli chcecie w nim wziąć udział, musicie pobrać grę przed 29 maja. Później nie będzie to możliwe.

Dead Space Remake dostępny jest obecnie na PC oraz konsolach obecnej generacji. Za przygotowanie projektu odpowiada studio Motive, które chętnie opracowałoby też remaki pozostałych części popularnego cyklu. Na razie niestety nie wiemy czy cokolwiek w tym temacie się zmaterializuje. Jak tylko pozyskamy nowe informacje, będziemy Wam je przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   13:47, 16.05.2023
Aha. Trzeba poszukać na YT jak przejść czy raczej przebiec tego Dead Space'a w 90 minut. Dumny