Two Point Campus (PC) - okladka

Two Point Campus (PC)

Premiera:
09 sierpnia 2022
Premiera PL:
09 sierpnia 2022
Platformy:
Gatunek:
Ekonomiczna / Symulacja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Two Point Campus (PC)
Materdea @ 08:48 13.06.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Two Point Campus to kontynuacja wydanej w 2018 roku symulacyjno-ekonomicznej gry poświęconej kreacji własnej placówki medycznej - Two Point Hospital. Za produkcję odpowiada studio Two Point.

W Two Point Campus wcielamy się najpierw quasi-boga, który nie tylko stworzyć cały uniwersytet i budynki związane z tytułowym kampusem, czyli częścią rozrywkowo-mieszkalną dla obecnych na uczelni studentów, a później w zarządce, by dbać o zadowolenie i wykształcenie rezydentów, a także przyciągać nową, żądną wiedzy młodzież.

W grę wchodzi m.in. biblioteka, przestrzeń rekreacyjna, połączenia między wszystkimi budynkami, ich wystrój itd. Same budynki uniwersyteckie również podlegają naszej ingerencji: możemy stworzyć m.in. średniowieczny wystrój auli do nauczania historii czy nowoczesne laboratorium, w którym tworzy się roboty i inne zaawansowane formy elektrotechniki.

Rozgrywka Two Point Campus nie odbiega od założeń poprzedniej gry z tej serii. Oprawa wizualna przybiera zabawny, komiksowy charakter, a interfejs oraz wszelkie rozwiązania związane z mechaniką zostały żywcem przeniesione z Two Point Hospital.

Wymagania: Twórcy gry Two Point Campus ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 3 lat
Screeny z Two Point Campus (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?