Twórcy Two Point Campus pokazują narzędzia, z których będziemy korzystać podczas gry

Two Point Campus zaoferować ma narzędzia pielęgnujące kreatywność. Mają one ponadto oferować dużą swobodę podczas tworzenia.

@ 09.05.2022, 12:14
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Twórcy Two Point Campus pokazują narzędzia, z których będziemy korzystać podczas gry

Two Point Campus to kolejna odsłona sympatycznej serii gier, w której w dość humorystyczny sposób deweloperzy podeszli do gatunku ekonomicznych strategii. W poprzedniej części cyklu zajmowaliśmy się szpitalem, a tym razem będziemy się starali rozwinąć uniwersytet.

Wydania Two Point Campus podjęła się firma SEGA. Korporacja regularnie publikuje więc w sieci materiały promocyjne, pokazujące rozmaite aspekty rozgrywki. Tym razem dostaliśmy zakulisowe wideo skupiające się na narzędziach, z których korzystamy podczas rozgrywki.

Film znajdziecie oczywiście poniżej. Dowiecie się z niego, że deweloperzy poświęcili sporo czasu na to, by przygotować rozbudowane narzędzia, pozwalające nam w kreatywny i dość elastyczny sposób budować własny kampus. Część rozwiązań zaczerpnięto oczywiście z poprzedniej gry, ale są też całkiem nowe.

Premierę Two Point Campus zaplanowano na 9 sierpnia, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Switchu, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
Two Point Campus

Two Point Campus

Premiera: 09 sierpnia 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Two Point Campus to kontynuacja wydanej w 2018 roku symulacyjno-ekonomicznej gry poświęconej kreacji własnej placówki medycznej - Two Point Hospital. Za produkcję odpowia...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?