Two Point Campus - zobaczcie kurs Czarnoksięstwa w grze

Deweloperzy Two Point Campus przygotowali całkiem ciekawy zwiastun, prezentujący jedną z dostępnych specjalizacji w Two Point Campus.

@ 23.04.2022, 11:54
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Two Point Campus - zobaczcie kurs Czarnoksięstwa w grze

Two Point Campus to kolejne przedsięwzięcie studia Two Point, które całkiem niedawno zasłynęło za sprawą Two Point Hospital. Tak, jak w przypadku poprzedniego projektu, mamy do czynienia z dość humorystyczną strategią ekonomiczną, w której zajmujemy się prowadzeniem jakiejś instytucji. Tym razem chodzi o uniwersytet.

Zaczynamy oczywiście od zera, by następnie powoli i sukcesywnie dodawać kolejne struktury, skrzydła i departamenty. Przygotowujemy też oczywiście rozmaite kursy dla swoich studentów, zatrudniając specjalistów i przydzielając im stanowiska. Jeden z kursów dostępnych na naszym uniwersytecie będzie Czarnoksięstwo - zaprezentowano je na nowym zwiastunie.

Jak sama nazwa wskazuje, mamy do czynienia z magią. Chodzi o rozmaite sztuczki, warzenie mikstur, wymachiwanie różdżką i przyodziewanie się w szpiczaste czapki oraz długie płaszcze. Uczniowie będą mieć szerokie możliwości rozwoju zdolności, a jedna z nich to podróżowanie w czasie!

Premierę Two Point Campus zaplanowano na 9 sierpnia, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One, Xboksach Series X|S oraz Nintendo Switch. Więcej na temat projektu będziemy mieć dla Was w kolejnych tygodniach, więc bądźcie z nami!


Sprawdź także:
Two Point Campus

Two Point Campus

Premiera: 09 sierpnia 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Two Point Campus to kontynuacja wydanej w 2018 roku symulacyjno-ekonomicznej gry poświęconej kreacji własnej placówki medycznej - Two Point Hospital. Za produkcję odpowia...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?