Evil West (PC) - okladka

Evil West (PC)

Premiera:
22 listopada 2022
Premiera PL:
22 listopada 2022
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Evil West (PC)
Kawira @ 11:27 31.03.2021
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 14h 0min

+ czaswięcej

Evil West to dynamiczna strzelanka osadzony w alternatywnej rzeczywistości, gdzie klimat fantasy miesza się z miejscem akcji, XIX-wiecznym Dzikim Zachodem. Za projekt odpowiada polskie studio Flying Wild Hog znane za sprawą takich gier jak Hard Reset czy rebootu marki Shadow Warrior.

W Evil West wcielamy się w postać łowcy potworów - elitarnego stowarzyszenia, którego zadaniem jest oczyszczenie terytoriów Stanów Zjednoczonych Ameryki z plagi wampirów i innych paskudztw.

Rozgrywka Evil West nie odbiega od innych dzieł Flying Wild Hog i skupia się na dynamicznej akcji oraz pokonywaniu hord wrogów w oldschoolowym stylu. Do walki wykorzystujemy różnorodne uzbrojenie: od prozaicznej broni palnej takie jak strzelba, przez nowinki technologiczne tamtych czasów pod postacią wspomaganej mechanicznie rękawica bojowej. Dodatkowe urozmaicenie stanowią umiejętności odblokowywane wraz z postępami w grze.

W Evil West możemy bawić się samodzielnie lub trybie kooperacji dla dwóch osób.

Wymagania: Twórcy gry Evil West ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Evil West (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   13:27, 17.08.2022
Niech spokojnie dopracują . Początkowo gra nie specjalnie mnie zainteresowała ale może ta rozpierducha będzie zabijać nie tylko giwerami ale i klimatem.