Evil West (PS4) - okladka

Evil West (PS4)

Premiera:
22 listopada 2022
Premiera PL:
22 listopada 2022
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Evil West (PS4)
Kawira @ 11:27 31.03.2021
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Evil West to dynamiczna strzelanka osadzony w alternatywnej rzeczywistości, gdzie klimat fantasy miesza się z miejscem akcji, XIX-wiecznym Dzikim Zachodem. Za projekt odpowiada polskie studio Flying Wild Hog znane za sprawą takich gier jak Hard Reset czy rebootu marki Shadow Warrior.

W Evil West wcielamy się w postać łowcy potworów - elitarnego stowarzyszenia, którego zadaniem jest oczyszczenie terytoriów Stanów Zjednoczonych Ameryki z plagi wampirów i innych paskudztw.

Rozgrywka Evil West nie odbiega od innych dzieł Flying Wild Hog i skupia się na dynamicznej akcji oraz pokonywaniu hord wrogów w oldschoolowym stylu. Do walki wykorzystujemy różnorodne uzbrojenie: od prozaicznej broni palnej takie jak strzelba, przez nowinki technologiczne tamtych czasów pod postacią wspomaganej mechanicznie rękawica bojowej. Dodatkowe urozmaicenie stanowią umiejętności odblokowywane wraz z postępami w grze.

W Evil West możemy bawić się samodzielnie lub trybie kooperacji dla dwóch osób.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Evil West (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?