Shadow Warrior 3 (PC) - okladka

Shadow Warrior 3 (PC)

Premiera:
01 marca 2022
Premiera PL:
01 marca 2022
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Shadow Warrior 3 (PC)
Materdea @ 17:47 09.07.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 8h 0min

+ czaswięcej

Shadow Warrior 3 to już trzecia, jak sam tytuł wskazuje, część serii Shadow Warrior, wskrzeszonej z niebytu przez polskie studio Flying Wild Hog. "Trójka" ponownie pozwala graczom przejąć kontrolę nad Lo Wangiem i kontynuować śmiercionośny pochód pomiędzy zastępami demonicznych sługusów.

Historia Shadow Warrior 3 znów osadza w głównej roli samuraja o imieniu Lo Wang. Tym razem nasz protagonista zmierzyć się musi z niedoszłym pracodawcą. Ten zmienił strony i teraz wspiera Orochi Zillę. Bohater rusza na misję schwytania starożytnego smoka, który uciekł ze swojego wiecznego więzienia.

Rozgrywka Shadow Warrior 3 nie porzuca rozwiązań z dotychczasowych dwóch odsłon marki. Znów kierujemy postacią z widoku z pierwszej osoby, dzierżąc zarówno broń palną jak i białą - wszelkiego typu noże, katany, siekiery czy topory. Mechanika pozwala bardzo efektownie i brutalnie rozprawiać się z oponentami. Do arsenału Lo Wanga dotarły swego rodzaju, możliwość biegania po ścianach oraz hak z urządzeniem montowanym na przegubie dłoni, pozwalający pokonywać większe odległości oraz robić dłuższe susy.

Wymagania: Twórcy gry Shadow Warrior 3 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Shadow Warrior 3 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosroxa175   @   10:52, 28.06.2022
Idealna gra na odstresowanie po ciężkim dniu w pracy. Szybka akcja, dużo rodzajów broni do rozwalania przeciwników i żarciki sytuacyjne, które trafiają w moje poczucie humoru. Uśmiech Gra nie jest przesadnie długa, ale warta zagrania. Dumny