Evil West dostępne w sprzedaży

Mamy dobre wieści dla fanów szybkiej i dynamicznej akcji. Nowe dzieło Flying Wild Hog, gra Evil West, dostępna jest w sprzedaży.

@ 23.11.2022, 12:44
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Evil West dostępne w sprzedaży

Polskie studio Flying Wild Hog w ostatnim czasie jest mocno zapracowane. Ekipa regularnie wydaje nowe przedsięwzięcia, a najnowsze, Evil West, jest już dostępne w sprzedaży. Nabędziecie je od wczoraj, a jeśli chodzi o platformy sprzętowe, macie do wyboru PC, Xboksy oraz PlayStation.

Evil West to gra akcji, której bohatera, łowcę wampirów zwanego Jesse Rentier, obserwujemy z perspektywy trzecioosobowej. Przemierzamy nim pełne niebezpieczeństw lokacje i mierzymy się z rozmaitymi pokrakami pochodzenia wampirzego. Do walki wykorzystujemy unikatową rękawicę, a także rewolwery.

Jeśli chodzi o gameplay, mamy do czynienia z typową grą akcji. Lokacje są liniowe, a naszym celem jest po prostu wybijanie kolejnych zastępów w wrogów. Cała opowieść ma nam wystarczyć mniej więcej na 10-15 godzin zabawy, w zależności od tego, jak dokładnie będziemy przeglądać miejscówki. Co ważne, grać można w ramach trybu współpracy.

Gdybyście rozważali zakup Evil West na PC, koniecznie zerknijcie na jego wymagania sprzętowe. Niebawem będziemy mieć też dla Was recenzję, właśnie ją przygotowujemy.


Sprawdź także:
Evil West

Evil West

Premiera: 22 listopada 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Evil West to dynamiczna strzelanka osadzony w alternatywnej rzeczywistości, gdzie klimat fantasy miesza się z miejscem akcji, XIX-wiecznym Dzikim Zachodem. Za projekt odp...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   21:53, 23.11.2022
Kupię ale no .... trochę później.