Evil West (PS5) - okladka

Evil West (PS5)

Premiera:
22 listopada 2022
Premiera PL:
22 listopada 2022
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Evil West (PS5)
Kawira @ 11:27 31.03.2021
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 12h 30min

+ czaswięcej

Evil West to dynamiczna strzelanka osadzony w alternatywnej rzeczywistości, gdzie klimat fantasy miesza się z miejscem akcji, XIX-wiecznym Dzikim Zachodem. Za projekt odpowiada polskie studio Flying Wild Hog znane za sprawą takich gier jak Hard Reset czy rebootu marki Shadow Warrior.

W Evil West wcielamy się w postać łowcy potworów - elitarnego stowarzyszenia, którego zadaniem jest oczyszczenie terytoriów Stanów Zjednoczonych Ameryki z plagi wampirów i innych paskudztw.

Rozgrywka Evil West nie odbiega od innych dzieł Flying Wild Hog i skupia się na dynamicznej akcji oraz pokonywaniu hord wrogów w oldschoolowym stylu. Do walki wykorzystujemy różnorodne uzbrojenie: od prozaicznej broni palnej takie jak strzelba, przez nowinki technologiczne tamtych czasów pod postacią wspomaganej mechanicznie rękawica bojowej. Dodatkowe urozmaicenie stanowią umiejętności odblokowywane wraz z postępami w grze.

W Evil West możemy bawić się samodzielnie lub trybie kooperacji dla dwóch osób.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Evil West (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   10:20, 03.03.2024
Flying Wild Hog po raz kolejny dostarczyło nam bardzo przyjemną grę, która jest mieszanką starej szkoły jak i nowych rozwiązań. Grało się bardzo przyjemnie, fabuła jest ciekawa, walka przyjemna i wielowarstwowa, że tak to ujmę, posiadamy szeroki wachlarz umiejętności jak i broni, a przeciwnicy są na tyle zróżnicowani i rzucani nam w takich konfiguracjach, że trudno się nudzić. Jedyne i największe zastrzeżenie jakie mogę mieć to to, że gra jest strasznie schematyczna pod tym względem, że mamy korytarz, walkę, trochę zagadek, znów korytarz, walka i tak w kółko w każdej misji. Watro też pochwalić projekty lokacji, bo te choć nie pozwalają nam na dużo swobody to jednak mają w sobie niesamowity klimat i urok.
0 kudosBarbarella.   @   11:01, 03.03.2024
Cytat: MicMus123456789
Jedyne i największe zastrzeżenie jakie mogę mieć to to, że gra jest strasznie schematyczna pod tym względem, że mamy korytarz, walkę, trochę zagadek, znów korytarz, walka i tak w kółko w każdej misji.

Przyzwyczaiłam się już że tego typu gry tak mają. Natomiast z tego co piszesz inne aspekty gry dają radę tak że dawkując sobie pół godziny dziennie będę się dobrze bawiła. Takie klimaty mi odpowiadają. Szczęśliwy Oczywiście najpierw muszę grę kupić ale widzę że cena pecetowej wersji coraz ładniej zaczyna spadać. Szczęśliwy