GhostWire: Tokyo (Xbox X/S) - okladka

GhostWire: Tokyo (Xbox X/S)

Premiera:
12 kwietnia 2023
Premiera PL:
12 kwietnia 2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis GhostWire: Tokyo (Xbox X/S)
Materdea @ 22:19 16.03.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 30h 20min

+ czaswięcej

GhostWire: Tokyo to nowa przygodowa gra akcji w osadzona w klimacie horroru. Akcja przenosi gracza do  współczesnej stolicy Japonii. Za projekt odpowiada studio Tango Gameworks, twórcy serii The Evil Within.

GhostWire: Tokyo pozwala wcielić się w posiadającego nadnaturalne zdolności bohatera, o imieniu Akito, który trafia na ulice opustoszałego Tokyo, by spróbować się dowiedzieć do konkretnie miało miejsce i gdzie podziali się mieszkańcy. Pomaga mu w tych duch zwany KK, który postanawia opętać protagonistę.

Dzięki wsparciu KK, heros otrzymuje rozmaite umiejętności specjalne - magię - za pomocą których jest w stanie walczyć z napotkanymi zjawami, przeprowadzać dochodzenia, wykonywać egzorcyzmy itd. Prócz tego są skille nastawione na przemieszczanie się, ułatwiające eksplorację. Bohater gromadzi oczywiście doświadczenie, które pozwala mu następnie dalej się rozwijać.

GhostWire: Tokyo to produkcja, której akcja toczy się w otwartym świecie. Samodzielnie przemierzamy więc mapę i realizujemy misje główne oraz poboczne. Te pierwsze popychają scenariusz do przodu, a drugie uzupełniają naszą wiedzę na temat otaczającej nas rzeczywistości oraz m.in. antagonisty zwanego Hannya.

GhostWire: Tokyo posiada wyłącznie tryb singlowy. Deweloperzy nie przewidzieli żadnych rozgrywek wieloosobowych.

PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera sceny wywołujące strach
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?