Twin Mirror nie będzie miało epizodów - nowy zwiastun z PC Gaming Show

Studio DONTNOD Entertainment zapowiedziało, że ich kolejna przygodówka, Twin Mirror, nie będzie posiadała epizodów i zostanie wydana jako jednolite doświadczenie. Dostaliśmy też nowy zwiastun z imprezy PC Gaming Show 2020.

@ 15.06.2020, 17:51
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps4, xbox one

Twin Mirror nie będzie miało epizodów - nowy zwiastun z PC Gaming Show

Kolejna gra przygodowa od autorów marki Life is Strange czy Remember Me, studia DONTNOD Entertainment, nie będzie wydawana w formie epizodycznej, jak deweloperzy mieli w zwyczaju! Twin Mirror, które zostało przełożone z zeszłego roku na obecny, to kompletne dzieło pozbawione niekiedy irytujących, a niekiedy intrygujących, przerw między przygodami bohaterów. Na imprezie PC Gaming Show 2020 pojawił się również nowy zwiastun gry.

Twin Mirror zostało ogłoszone w 2018 i miało ukazać się w następnym roku. Niestety, producenci zdecydowali opóźnić premierę - w ten sposób przygodówka zadebiutuje jeszcze w nadchodzącym półroczu. Tytuł utrzymany jest w nieco mroczniejszym klimacie niż poprzednie produkcje tego studia, zahaczającym o noir. Scenariusz opowiada historię Sama Higgsa, który przyjechał na pogrzeb swojego przyjaciela świeżo po zawodzie miłosnym. Następnego dnia budzi się z czyjąś krwią na swojej koszuli, nie pamiętając co robił poprzedniej nocy.

Ważną deklaracją ze strony DONTNOD okazała się zapowiedź, iż produkcja ukaże się jako jedna gra - bez podziału na odcinki.

"By spełnić oczekiwania społeczności oraz fanów przygodowych gier stawiających na narrację, gra została kompletnie przeprojektowana, aby zapewnić odpowiednią przyjemność z obcowania z tym psychologicznym thrillerem bez przeszkód. Oryginalnie planowana jako gra podzielona na epizody, Twin Mirror ukaże się w 2020 roku jako jednolite doświadczenie" - napisano w informacji prasowej.

Poniżej zaś możecie obejrzeć najnowszy zwiastun Twin Mirror, który pojawił się kilka dni temu na imprezie PC Gaming Show. Możemy zobaczyć w nim nieco więcej przebitek z samej gry. Najnowsze dzieło DONTNOD Entertainmet zadebiutuje na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   23:54, 15.06.2020
Już widać, że będzie fajny klimat. Tak jak w LiS.
1 kudosTheCerbis   @   00:22, 16.06.2020
Od DONTNOD zawsze wezmę wszystko, choć w tym wypadku nie na premierę. Uśmiech