Zwiastun premierowy Twin Mirror to niezwykle klimatyczne widowisko

Gra jest już dostępna w sprzedaży, jeśli szukacie jakiegoś thrillera.

@ 02.12.2020, 13:51
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Zwiastun premierowy Twin Mirror to niezwykle klimatyczne widowisko

Dotnod Entertainment jest ostatnio bardzo mocno zapracowane. Studio specjalizujące się w przygodówkach i thrillerach wypuściło na rynek swoje kolejne przedsięwzięcie.

Projekt zwie się Twin Mirror, a jego premiera już w zasadzie za nami. Jeśli macie ochotę zagrać, pamiętajcie, że jest on dostępny na PC, PS4 oraz Xboksie One. Jeśli nie bardzo wiecie czego się spodziewać, rzućcie okiem na poniższy materiał filmowy, a ponadto zapoznajcie się z kolejnymi akapitami.

Akcja Twin Mirror rozgrywa się w mieście Basswood w stanie Virginia w USA. Głównym bohaterem jest mężczyzna o imieniu Sam, który powraca do swoich rodzinnych stron, a tam szybko oczywiście się komplikuje. Sam budzi się ubrany w splamioną krwią koszulkę i nie ma pojęcia co działo się wcześniej. Rozpoczyna więc śledztwo.

Dochodzenie prowadzimy w specjalnym miejscu, zwanym Mind Palace, a stanowiącym coś w rodzaju wirtualnej rzeczywistości w umyśle protagonisty. To właśnie tam prowadzi on rozważania, zastanawiając się jak wykorzystać pozyskane dowody.

Jak wspomniałem, Twin Mirror jest już dostępne. Grać możecie w nie na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   09:59, 03.12.2020
Ogram w swoim czasie. Póki co muszę w końcu zacząć LiS: Before the Storm, które czeka na dysku.
1 kudosTheCerbis   @   12:10, 03.12.2020
Hah, ja również mam do nadrobienia Before the Storm. Co do Twin Mirror - nawet niezły klimat, choć spodziewałem się czegoś troszkę innego. I tak zagram (prędzej czy później), bo to DONTNOD. :>

Cytat: Wiadomość
Głównym bohaterem jest mężczyzna o imieniu Sam, który powraca do swoich rodzinnych stron, a tam szybko oczywiście się komplikuje.
Ale że co, Sam się komplikuje? Dumny