Onimusha 3: Demon Siege (PC) - okladka

Onimusha 3: Demon Siege (PC)

Premiera:
25 listopada 2005
Premiera PL:
13 lipca 2006
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (24)Gram (14)Ukończone (8)Kupię (2)

Opis Onimusha 3: Demon Siege (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 13h 9min

+ czaswięcej

Onimusha 3: Demon Siege to gra akcji stworzona przez firmę Capcom. Jest ona połączeniem kilku gatunków takich jak przygodówka, RPG oraz bijatyka. Oferuje wiele godzin przyjemnej zabawy oraz interesującą fabułę.

Głównymi bohaterami jest dwójka wojowników: pierwszy z nich to samuraj o imieniu Samanosuke Akechi z XVI wieku, drugi natomiast jest policjantem o imieniu Jacques Blanc żyjącym w czasach współczesnych. Ich losy łączą się kiedy okrutny Nobunaga Oda rozpoczyna zmasowaną inwazję na ziemię. Wszędzie zaczynają wałęsać się Genma, mordując każdego kto zajdzie im drogę.

Onimusha 3: Demon Siege pełna jest dynamicznych walk, oraz wspaniałych efektów specjalnych. Nasi bohaterowie korzystają z magicznych broni, dzięki którym bardzo skutecznie potrafią eliminować napotkanych przeciwników. W trakcie zabawy otrzymują coraz potężniejsze oręża, które dodatkowo mogą poprawiać za zgromadzone dusze.

Program korzysta z nowego silnika graficznego, generującego w pełni trójwymiarowy obraz. Wszystkie obiekty, modele postaci, oraz otoczenie przygotowano w 3D.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Onimusha 3: Demon Siege (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosPabloMG   @   07:49, 02.09.2014
Najsłabszy port wykonany przez Source Next, jakoś tekstur jest bardzo słaba, brak wspracie shaderów, brak renderowania grafiki efektu widocznego na PS2, źle przemyślane sterowanie na klawiaturze, wersja konsolowa jest dużo lepsza.