Onimusha 3: Demon Siege (PS2) - okladka

Onimusha 3: Demon Siege (PS2)

Premiera:
09 lipca 2004
Premiera PL:
27 kwietnia 2004
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (29)Gram (3)Ukończone (6)Kupię (3)

Opis Onimusha 3: Demon Siege (PS2)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 10h 57min

+ czaswięcej

Onimusha 3: Demon Siege to gra akcji stworzona przez firmę Capcom. Jest ona połączeniem kilku gatunków takich jak przygodówka, RPG oraz bijatyka. Oferuje wiele godzin przyjemnej zabawy oraz interesującą fabułę.

Głównymi bohaterami jest dwójka wojowników: pierwszy z nich to samuraj o imieniu Samanosuke Akechi z XVI wieku, drugi natomiast jest policjantem o imieniu Jacques Blanc żyjącym w czasach współczesnych. Ich losy łączą się kiedy okrutny Nobunaga Oda rozpoczyna zmasowaną inwazję na ziemię. Wszędzie zaczynają wałęsać się Genma, mordując każdego kto zajdzie im drogę.

Onimusha 3: Demon Siege pełna jest dynamicznych walk, oraz wspaniałych efektów specjalnych. Nasi bohaterowie korzystają z magicznych broni, dzięki którym bardzo skutecznie potrafią eliminować napotkanych przeciwników. W trakcie zabawy otrzymują coraz potężniejsze oręża, które dodatkowo mogą poprawiać za zgromadzone dusze.

Program korzysta z nowego silnika graficznego, generującego w pełni trójwymiarowy obraz. Wszystkie obiekty, modele postaci, oraz otoczenie przygotowano w 3D.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Onimusha 3: Demon Siege (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosSZketraB   @   18:32, 17.06.2013
Ta onimusha mi się nie podobała, ale... (myślenie)... jednak nie, niema ale, hehe. Smutny
0 kudosPabloMG   @   13:57, 02.05.2014
Onimusha 3 miało połączyć klimat feudalnej Japonii z współczesną Francją to nie wyszło za dobrze, powraca Samanosuke ale odczuwalny jest brak Kaede, graficznie prezentuje się nieźle ale jakoś nie mogę przekonać do Onimusha 3.