Men Of Valor: Vietnam (PC) - okladka

Men Of Valor: Vietnam (PC)

Premiera:
26 października 2004
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Akcja
Język:
Angielski
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (12)Gram (6)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Men Of Valor: Vietnam (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 6h 0min

+ czaswięcej

Men of Valor: Vietnam to najnowsza gra FPP twórców przebojowego Medal of Honor: Allied Assault, tym razem przenosimy się w okres wojny w Wietnamie, gdzie będzimy mieli okazję zapoznać się z realiami ówczesnego pola walki piechoty.

Akcja Men of Valor toczy się w gęstej i wilgotnej dżungli południowowschodniej Azji w czasie najbardziej kontrowersyjnego współczesnego konfliktu zbrojnego.

Będziecie mieli w możliwość wzięcia udziału w historycznych bitwach odwzorowanych dzięki oszałamiającej grafice i wyśmienitej SI przeciwników. Będziecie musieli wykonywać zadania rozpoznania i niszczenia w rejonie lotniska Da Nang, walczyć w czasie ofensywy Tet i kontrataku na Hue.

W trybie gry wieloosoowej będziecie mogli toczyć pasjonujące pojedynki z przyjaciółmi, zarówno w mundurze U.S. Army, jak i z perspektywy partyzantki Wietkongu.

Cechy:
- Doświadcz piekła wojny w Wietnamie - Od zasadzek w dżungli po ostrzał z karabinów maszynowych ze śmigłowca Huey, Men of Valor realistycznie przedstawia ówczesną taktykę walki.
- Kampania dla jednego gracza oraz tryb gry wieloosobowej dla maksymalnie 12 graczy.
- 13 dynamicznych misji w czterech autentycznych operacjach.
- Szczegółowo odwzorowane otoczenie i realistyczne uzbrojenie: Walcz w tunelach Ku Chi, na wysuniętym posterunku Ke San, przeżyj ofensywę Tet. W czasie kampanii będziesz korzystać z autentycznego uzbrojenia wojny wietnamskiej, między innymi z M-16, M-60, AK-47 i granatnika M-79.
- Wyjątkowa ścieżka dźwiękowa z okresu wojny wietnamskiej zawierająca między innymi piosenki zespołów The Mamas and the Papas, Strawberry Alarm Clock oraz Jamesa Browna, wzbogacające oryginalną ścieżkę dźwiękową skomponowaną przez hollywoodzkiego kompozytora Inona Zura.


Wkład w encyklopedię mieli:   gregory16mix,
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Men Of Valor: Vietnam (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?