Film Gran Turismo dostępny w HBO Max

Gran Turismo debiutuje w polskim streamingu, film jest dostępny na platformie HBO Max.

@ 16.02.2024, 11:46
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
inne, ps4, ps5

Film Gran Turismo dostępny w HBO Max

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla fanów motoryzacji i filmów do niej nawiązujących. W ramach usługi streamingowej HBO Max debiutuje film Gran Turismo.

Siódma odsłona serii popularnego cyklu gier Polyphony Digital jest już na rynku od roku, podobnie zresztą jak film Sony Pictures Entertainment na podstawie kultowej serii Kazunoriego Yamauchiego. Film w którym gra Orlando Bloom świetnie poradził sobie w kinach zarabiając 122 mln dolarów w box office przy budżecie 60 mln dolarów.

Ponadto zebrał bardzo dobre oceny w prasie, ponieważ na Rotten Tomattoes średnia to prawie 98 % ocen pozytywnych. Okazuje się więc, że obraz na podstawie prawdziwej historii gracza - kierowcy z akademii GT Academy - okazał się sukcesem.

Możecie go sprawdzić na HBO Max. Może to też zachęci Sony do dalszych ekranizacji swoich gier wideo, a wiemy, że kolejne już powstają.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   13:59, 16.02.2024
Legolas autem jeździ? Koniec świata. Ciekawe czy potrafi prowadzić i strzelać z łuku.