Synduality: Echo of Ada - zapowiedziano zamknięte beta testy

Ciekawie wyglądający shooter typu extraction będzie miał zamknięte testy beta.

@ 05.03.2024, 10:43
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Synduality: Echo of Ada - zapowiedziano zamknięte beta testy

Bandai Namco przygotowuje w tym momencie ciekawie zapowiadające się Synduality: Echo of Ada. Projekt ten jest przedstawicielem shooterów typu extraction, a mimo że nie mamy jego daty premiery, dowiedzieliśmy się właśnie, że wydawca planuje zamknięte beta testy. Odbędą się one pomiędzy 28 marca, a 1 kwietnia. Zagramy wówczas na PC, PS5 oraz XS.

Akcja Synduality: Echo of Ada przenosi nas w przyszłość, a dokładnie do roku 2222. Świat został wyniszczony przez dziwne zjawisko zwane Łzami nowego księżyca (The Tears of the New Moon), a Ci, którym udało się przetrwać przebywają w mieście zwanym Amasia. Ich celem jest dalsze przeżycie, a jedynym sposobem na to jest gromadzenie kryształów AO, co wiąże się oczywiście z walką z rozmaitymi przeciwnościami.

Synduality: Echo of Ada to gra typu PvEvP, w której gracze walczą nie tylko przeciwko sobie, ale również z oponentami kontrolowanymi przez algorytmy sztucznej inteligencji. Co ciekawe, gdy spotykamy jakiegoś innego gracza, wcale nie musimy z automatu rozpocząć pojedynku. Możemy się zdecydować na połączenie sił i wspólną eliminację wrogów.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?