Three Kingdoms: The Battle Begins - betatesty otwarte!

Uforia Inc. , nowy gracz na arenie producentów MMO, otworzył wczoraj betatesty swego dziecka - Three Kingdoms: The Battle Begins.

@ 11.03.2009, 20:06
"Redmeer"
pc

Three Kingdoms: The Battle Begins - betatesty otwarte!

Uforia Inc., nowy gracz na arenie producentów MMO, otworzył wczoraj betatesty swego dziecka - Three Kingdoms: The Battle Begins. Gra oparta jest na fabule japońskiej noweli o tym samym tytule. Produkt ma status free-to-play, co znaczy, że po premierze pełnej wersji zapłacimy tylko za grę, nie będzie trzeba uiszczać jakichkolwiek opłat podczas grania.

Otwarta beta ma ostatecznie wyszlifować grę przed premierą w przyszłym tygodniu. Twórcy nie zdecydowali się na uprzednie zamknięte testy, mając na celu równy start wszystkich graczy (znana z różnych MMO sytuacja, gdzie "równiejsi", grający w zamkniętą betę, szybciej zdobywali poziomy, najlepszy sprzęt etc.).

Gra produkowana jest przez studio G-rex Soft. Projekt przenosi nas w czasy panowania dynastii Han, gdy imperium chińskie rozdzieliło się na trzy walczące ze sobą królestwa. Jako kolejnych bohater wskazanego państewka, przyjdzie wybrać nam jedną z 4 klas postaci i stanąć w szranki z przedstawicielami wrogich dynastii. Maksymalnie zdobędziemy 200 poziom doświadczenia. Czekają nas również epickie starcia z sterowanymi przez komputer bossami. Co ciekawe, gracz zyska opcję zmiany fabuły, poprzez zabicie kluczowej dla historii postaci. Zapowiada się smakowicie:)
Three Kingdoms: The Battle Begins - betatesty otwarte!

System questów ma być przyjemny i prosty, podobnie jak sama rozgrywka, która określana jest mianem intuicyjnej i nie mającej powodować jakichkolwiek problemów ze sprawnym ogarnięciem zawiłości mechaniki. Klasycznie dla MMO, najlepsze itemy zdobędziemy z questów oraz zabijając najpotężniejszych przeciwników w krainie. Specjalnie dla maniaków PvP battlegroundy pozostaną nieustannie otwarte. Najlepsi w zabijaniu innych graczy zostaną nagrodzeni unikalnymi nagrodami i tytułami.

Nie ucieszą się natomiast wielbiciele gankowania wrogów. Player Killerzy, czyli gracze zabijający wielokrotnie tę samą osobę, muszą się liczyć z wpisaniem na Death Note oraz specjalnym oznaczeniem na mapach pozostałych graczy, w celu łatwiejszego ich eliminowania.

Więcej na temat gry znajdziemy na stronie produkcji. Stamtąd można też zassać klienta bety.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?