Men of War - otwarte betatesty oraz wersja demo.

1C Company, Aspyr Media oraz 505 Games oddały dla użytkowników FilePlanet. com limitowaną wersję beta gry Men of War.

@ 17.02.2009, 14:59
"Redmeer"
pc

Men of War - otwarte betatesty oraz wersja demo.

1C Company, Aspyr Media oraz 505 Games oddały dla użytkowników FilePlanet.com limitowaną wersję beta gry Men of War. Zapowiedziano też, że do szerszego grona użytkowników trafi ona już 19 lutego. Serwis IncGamers wszedł zaś w posiadanie (jako exlusive) wersji demo gry. Pokazówka zawiera misję otwierającą kampanię rosyjską, w której będziemy dowodzić niewielkim oddziałem przeciwko hitlerowskim najeźdźcom. Pełną wersję prawdopodobnie ujrzymy 27.02.2009.

Z czym tą grę się zjada? Otóż powiela ona schemat totalnie oklepany z wszystkich możliwych stron, gdyż, jak to zwykle bywa, areałem działań jest Europa i Afryka Północna - jedne z głównych miejsc, gdzie skoncentrowały się wydarzenia II W.Ś. Zaimplementowano trzy strony konfliktu: nazistowskie Niemcy, Związek Radziecki i siły Aliantów. W grze do wykorzystania będzie masa renderowanego na wzór historycznych protoplastów sprzętu wojskowego.
Men of War - otwarte betatesty oraz wersja demo.
Wszystko to oczywiście przyprawione przyjemną dla oka grafiką i realistycznym udźwiękowieniem (twórcy chwalą się nagraniem ponad 1000 efektów wystrzałów broni i poruszania się pojazdów). Do tego na lepszą grywalność wpłynąć ma customizowalny interfejs użytkownika, epicki rozmach kampanii single player i duży wybór map oraz trybów gry w multi.
Men of War - otwarte betatesty oraz wersja demo.Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?