Arnold Schwarzenegger i Milla Jovovich po raz pierwszy wspólnie na ekranie! 

Wargaming przygotowuje kolejną akcję z cyklu Operacji Świątecznych. Tym razem we współpracy z Arnoldem Schwarzeneggerem oraz Millą Jovovich. 

@ 25.11.2022, 12:11
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, mob, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s, free 2 play

Arnold Schwarzenegger i Milla Jovovich po raz pierwszy wspólnie na ekranie! 

Wargaming informuje, że w grudniu i styczniu ruszają kolejne Operacje Świąteczne. Tym razem organizowane są one we współpracy z Arnoldem Schwarzeneggerem oraz Millą Jovovich! Obejmą one swoim zasięgiem aż trzy tytuły: World of Tanks na PC, World of Tanks Blitz i World of Tanks Modern Armor.

Z tej jakże radosnej okazji opublikowano specjalny zwiastun filmowy. Występują w nim Arnie oraz Milla, a ich misja jest niebywale istotna - muszą oni bowiem ocalić święta dla Artura i jego syna, Michała. Jeśli chcecie, możecie do nich dołączyć i ruszyć Świątecznym Ekspresem do zimowej wioski w World of Tanks.

“Występowałam już jako bohaterka filmów bazujących na grach, ale to pierwszy raz kiedy zostałam umieszona w grze… i jestem gotowa do akcji!”, mówi Milla Jovovich, ambasadorka i gwiazda Operacji Świątecznych. "Jest to również pierwszy raz, kiedy występuję wraz z legendarnym Arnoldem Schwarzeneggerem. Z nim u boku będziemy oprowadzać graczy po świątecznej wiosce i rozdawać mnóstwo prezentów graczom World of Tanks".

"W zeszłym roku miałem fantastyczne wrażenia z World of Tanks i kiedy poproszono mnie o powrót od razu odparłem… I’ll be back! Wiedziałem, że tegoroczne wydarzenie będzie specjalne i miałem rację. Jestem zaszczycony móc występować obok niesamowitej Milli  Jovovich, to nasza pierwsza wspólna praca. Nagrody i wyzwania w Operacjach Świątecznych sa jeszcze lepsze w tym roku, a ja łączę dwie rzeczy, które uwielbiam – Święta i czołgi!", dodaje Arnold Schwarzenegger, ambasador Operacji Świątecznych, gwiazda filmów akcji i posiadacz czołgu.

Obie gwiazdy będziecie mogli oczywiście znaleźć w garażu, w którym czekają na Was również wyzwania i zadania specjalne. Za ich wykonywanie otrzymywać będziecie od naszych bohaterów nagrody, czyli elementy personalizujące, jak skórki czołgów, tematyczne emblematy, napisy, naklejki i dowódców. W World of Tanks na PC i konsolach będzie można również usłyszeć głosy aktorów.

“Jak wielu spośród milionów graczy na całym świecie oglądałem filmy z Arnoldem i Millą. To premierowe partnerstwo z obiema gwiazdami we wszystkich grach naszej flagowej franczyzy to prawdziwe spełnienie marzeń. Zdecydowanie będzie ono wyjątkowe dla graczy World of Tanks, niezależnie od platformy, na któ®ej grają", dodaje Christopher Chung, dyrektor franczyzy World of Tanks. 

Świąteczne operacje rozpoczną się już 1 grudnia i trwać będą do 9 stycznia przyszłego roku. Jako że każdy z tytułów ma własne wydarzenia, daty i nagrody, poniżej krótka rozpiska.

World of Tanks PC


1 grudnia – 9 stycznia 2023

Gracze wezmą udział w serii misji i zadań, aby wygrać elementy personalizujące od Arniego i Milli oraz możliwość zdobycia obu ambasadorów jako dowódców czołgów. Świąteczne Operacje będą miały walutę zwaną zasobami.

World of Tanks Modern Armor


13 grudnia – 2 stycznia 2023

Gracze mogą wybrać “Drużynę Arnolda” lub „Drużynę Milli” i wezmą udział w Operacjach Świątecznych. Nagrody zdobywają za współpracę na rzecz celu całej drużyny.

World of Tanks Blitz


17 grudnia – 27 grudnia 2022

W World of Tanks Blitz po zalogowaniu się do gry gracze otrzymają awatary Arnolda i Milli oraz inne nagrody. Wygrywajcie bitwy, aby otrzymywać nagrody od gwiazd takie jak kamuflaże, przedmioty kolekcjonerskie, a przede wszystkim profil Arnolda!


Sprawdź także:
World of Tanks

World of Tanks

Premiera: 12 kwietnia 2011
PC, XBOX 360, XBOX ONE, PS4

World of Tanks jest przedstawicielem gier sieciowych, który udowadnia, iż MMO wcale nie musi być od razu bezpośrednią konkurencją dla WoW czy GW. Tutaj wcielamy się kiero...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   18:01, 27.11.2022
Fajne to ale niestety nie jestem czołgistką. Zresztą Arnold i Milla też nie .Mogli Janusza Gajosa wziąć.