Posiadacze komputerów otrzymają wkrótce Ghost of Tsushima

W tym tygodniu może zostać ujawniony port Ghost of Tsushima przeznaczony dla komputerów osobistych.

@ 04.03.2024, 10:31
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, ps5

Posiadacze komputerów otrzymają wkrótce Ghost of Tsushima

Znakomita wiadomość dla fanów orientalnych klimatów i gier z naciskiem na skradanie się oraz walkę. Ghost of Tsushima otrzyma port na PC, a przynajmniej najnowsze doniesienia na to wskazują. Oficjalne ujawnienie przedsięwzięcia ma mieć miejsce w przyszłym tygodniu.

Według Nicka Bakera z Xbox Era, który dokładnie przewidział większość niedawnej prezentacji Sony, wieści na temat niezapowiedzianego, ale powszechnie oczekiwanego portu Ghost of Tsushima mogą pojawić się już we wtorek, czyli 5 marca. Nie jest to oczywiście nic potwierdzonego, ale już jutro sytuacja powinna się wyklarować.

Zapowiedź Ghost of Tsushima dla PC nie byłaby jednak zaskoczeniem. Sony sukcesywnie wprowadza nowe marki na blaszaki, rozszerzając liczbę potencjalnych ich odbiorców. Przygoda w Japonii może być kolejnym przedsięwzięciem, które zostanie tak potraktowane.

Oryginalne Ghost of Tsushima ukazało się w 2020 roku na PlayStation 4, a później doczekało się wersji reżyserskiej na PlayStation 5. Jak dobrze pójdzie, niebawem zagości na PC.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   10:54, 04.03.2024
Gra podobno świetna więc może będę mogła sama na pececie sprawdzić. Zdaje się że dużo skradania ale za to chyba nie ma typowych Bossów skoro gra trzyma się historii więc przy odrobinie cierpliwości dam radę.