Test Drive Unlimited Solar Crown na zwiastunie prezentującym piękne lokacje

W trakcie wczorajszego Nacon Connect zaprezentowano efektownie wyglądający zwiastun, ukazujący Test Drive Unlimited: Solar Crown.

@ 01.03.2024, 11:17
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Test Drive Unlimited Solar Crown na zwiastunie prezentującym piękne lokacje

Jeśli czekacie na premierę Test Drive Unlimited Solar Crown, to prawdopodobnie będziecie chcieli spojrzeć na nowy, widoczny poniżej materiał filmowy. W trakcie minionego już Nacon Connect deweloperzy postanowili zaprezentować nam świat, po którym będziemy się poruszać.

Otwarty świat Test Drive Unlimited Solar Crown został podobno odtworzony 1:1 na podstawie prawdziwej mapy Hong Kongu. Zwiastun skupia się na pokazaniu fragmentów przygotowanego przez twórców obszaru, choć nie ma na nim zbyt wielu ujęć miasta. Jest zaś sporo zieleni i terenów dookoła metropolii. Zwiastun zobaczycie poniżej.

Co do dnia debiutu Test Drive Unlimited Solar Crown, takowego wciąż nie poznaliśmy. Z wcześniejszych doniesień wynika, że zagramy prawdopodobnie w marcu lub kwietniu, ale skoro nadal nie mamy tu niczego konkretnego, jest spora szansa, że wydawca zdecydował się na kolejne opóźnienie.

Test Drive Unlimited Solar Crown dostępne będzie na PC, PS5 oraz XS.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?