Data premiery Test Drive Unlimited Solar Crown po raz kolejny przesunięta

Test Drive Unlimited Solar Crown zostało opóźnione po raz kolejny, ale premiera nadal na odbyć się w 2024 roku.

@ 03.03.2024, 11:40
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Data premiery Test Drive Unlimited Solar Crown po raz kolejny przesunięta

Nie mamy dobrych wiadomości dla fanów ścigałek w otwartym świecie. Po raz kolejny przesunięto premierę zapowiedzianego w 2020 roku Test Drive Unlimited Solar Crown.

Wydawca udostępnił nowy zwiastun gry, który prezentuje eksplorację i pokazuje nam duży otwarty świat, po którym będziemy się poruszać. Materiał nie ujawnił jednak daty premiery gry, a Nacon po prostu nadal utrzymuje, że nadejdzie ona jeszcze w 2024 roku.

"Chociaż data premiery była rozważana kilka razy, chcemy poświęcić trochę czasu, aby upewnić się, że korzystanie z Test Drive Unlimited Solar Crown przebiega tak płynnie, stabilnie i przyjemnie, jak to tylko możliwe. Wielu z Was już nam to wskazywało: poświęćcie trochę czasu na wydanie gry, która spełni Wasze oczekiwania" - napisali twórcy w wiadomości do fanów.

Test Drive Unlimited Solar Crown ma być powrotem marki po latach, a jest już projektowane około czterech lat. Wydawać by się mogło, że tak długi okres produkcji zbliża nas do wielkiej premiery, ale widać, że twórcy potrzebują jeszcze trochę więcej czasu.

Pytanie do Was, czy po ostatnich sukcesach Forza Horizon inna marka tego typu ma jeszcze szanse zaistnieć na szeroką skalę?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?