Test Drive Unlimited Solar Crown - nowy gameplay z przejażdżką po wyspie

Klimatyczna przejażdżka po Hong Kongu.

@ 02.09.2023, 13:59
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps5, xbox x/s

Test Drive Unlimited Solar Crown - nowy gameplay z przejażdżką po wyspie

Studio KT Racing pokazało nam nowy gameplay z Test Drive Unlimited Solar Crown. Po wcześniejszych, raczej średnio przyjętych materiałach, najnowszy trailer z fragmentami rozgrywki zdaje się budzić pewne nadzieje.

Na materiale widzimy wizytę w salonie z włoskimi samochodami, gdzie po krótkiej personalizacji dochodzi do zakupu Alfa Romeo 8C Spider z 2008 roku. Przed kupnem możemy samochód wypożyczyć i wyskoczyć na jazdę testową.

Dalej jesteśmy świadkami przejazdu po wirtualnym Hong Kongu, na który zabierają nas twórcy. Całość wygląda całkiem nieźle, choć otoczenie wydaje się nieco pustawe - w przeciwieństwie do bardzo żywego świata z konkurencyjnej Forza Horizon. Z drugiej strony jest tu zdecydowanie poważniej i jakby spokojniej, niż w grze od Playground Games, co może znaleźć swoich zwolenników.

Premiera Test Drive Unlimited Solar Crown zapowiedziana jest na 2024 rok, a zagramy na PC, PS5 oraz XSX/S. Wcześniej mówiło się też o Switchu, ale ostatnio twórcy pomijają tę wersję w swoich materiałach. Być może z niej zrezygnowano lub zadebiutuje z opóźnieniem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?