Test Drive Unlimited: Solar Crown - premiera przed kwietniem

Wydawca Test Drive Unlimited: Solar Crown, firma Nacon, informuje, że projekt dostępny będzie na PC oraz konsolach obecnej generacji przed końcem bieżącego roku fiskalnego.

@ 30.01.2024, 13:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Test Drive Unlimited: Solar Crown - premiera przed kwietniem

Test Drive Unlimited: Solar Crown to gra wyścigowa, na którą na pewno czeka sporo fanów gatunku. Mimo że miała ona zadebiutować pod koniec minionego roku, jej datę premiery przesuniętą na początek roku 2024. Teraz dowiedzieliśmy się natomiast, że wydawca, Nacon, zamierza ją wydać przed kwietniem 2024.

Wieści na temat ewentualnej, nieco bardziej precyzyjnej daty premiery Test Drive Unlimited: Solar Crown docierają do nas z raportu finansowego spółki. Nacon potwierdził w nim, że projekt powinien trafić w nasze ręce przed 31 marca, czyli w ramach bieżącego roku fiskalnego. Na razie niestety wciąż nie znamy konkretnego terminu, ale wkrótce powinno się to zmienić.

Test Drive Unlimited: Solar Crown może zostać zaprezentowane w trakcie jutrzejszego State of Play, a jeśli tak się nie stanie, to przed premierą na pewno zobaczymy jakieś zwiastuny. Wszystkie będziemy Wam oczywiście przekazywać na bieżąco.

W Test Drive Unlimited: Solar Crown zagramy na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S i PlayStation 5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?