Kolejny Mass Effect nadal jest w przedprodukcji

BioWare zajmuje się przede wszystkim Dragon Age: Dreadwolf.

@ 29.02.2024, 18:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Kolejny Mass Effect nadal jest w przedprodukcji

Studio BioWare przygotowuje w tym momencie dwie gry. Pierwsza to Dragon Age: Dreadwolf, a drugą jest kolejna część serii Mass Effect. Jak się dowiedzieliśmy, Mass Effect nadal jest w fazie przedprodukcji, bo twórcy skupiają się przede wszystkim na Dragon Age: Dreadwolf, którego oficjalna prezentacja zaplanowana została na czerwiec.

Nowe informacje na temat Mass Effect 4 docierają do nas za sprawą raportu, który pojawił się na łamach portalu IGN. Jego redakcja twierdzi, że gra w sierpniu minionego roku była nadal w przedprodukcji, bo BioWare skupia się na kolejnym Dragon Age. W tym samym raporcie napisano, że tegorocznego lata wreszcie będziemy mogli Dragon Age: Dreadwolf zobaczyć n a własne oczy.

Z innych wieści, Electronic Arts postanowiło zrezygnować z tworzenia gier na licencji i skupić się na własnych markach, czyli także właśnie na Mass Effect oraz Dragon Age. Spora więc szansa na to, że kolejne części tych wielbionych przez graczy RPG, będą debiutować w mniejszych odstępach czasu. Obecnie czekanie na nie jest naprawdę nie do zniesienia!

Jeśli chodzi o grach na licencji, podobno Czarna Pantera oraz Iron Man są niezagrożone.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   16:53, 01.03.2024
Jak nic im się nie wysypie po drodze to może za dwa, trzy lata coś zobaczymy z nowego ME Dumny
0 kudosBarbarella.   @   18:16, 01.03.2024
Cytat: MicMus123456789
może za dwa, trzy lata coś zobaczymy z nowego ME

Może być. Nie tęsknię specjalnie. Wolałabym jednak może kontynuację Andromedy bo ostatnio grając w Trylogię doprowadziłam do holocaustu naszej Galaktyki. Niewinny