Gry Black Panther oraz Iron Man od Electronic Arts nie zostały anulowane

Electronic Arts zapowiedziało odejście od gier na licencji. Nadal jednak przygotowywane są tytuły związane z Czarną Panterą oraz Iron Manem.

@ 29.02.2024, 13:28
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Gry Black Panther oraz Iron Man od Electronic Arts nie zostały anulowane

Pisaliśmy przed momentem o tym, że Electronic Arts zdecydowało się zwolnić blisko 700 osób, anulowało pierwszoosobową strzelankę w uniwersum Gwiezdnych Wojen i zapowiedziało, że nie będzie opracowywać gier na licencji - przynajmniej jeśli mówimy o ewentualnych przyszłych produkcjach. Obecne, są tymczasem, bezpieczne.

Szefostwo EA potwierdziło, że zarówno Marvel's Iron Man, jak i Marvel's Black Panther nadal są w przygotowaniu. Jeśli chodzi o Iron Mana, opracowuje go studio Motive, czyli ekipa, dzięki której wcześniej otrzymaliśmy remake pierwszej części serii Dead Space. Gra powstaje na silniku Unreal Engine 5, a w tym momencie jest w fazie przedprodukcji.

Co do Black Panther, za projektem stoi Cliffhanger Games. Będzie to tytuł w otwartym świecie, oferujący rozbudowaną mechanikę wyborów i konsekwencji, która pozwolić ma graczom kreować własną opowieść i aktywnie wpływać na przebieg scenariusza.

Z różnych wcześniejszych raportów wynikało, że EA opracowuje z Marvelem jeszcze jeden tytuł, ale w tym momencie nie wiemy na jego temat kompletnie nic. Nie wiadomo też czy przypadkiem nie został anulowany w obliczu obecnych zmian w szeregach wydawcy.


Sprawdź także:
Marvel's Iron Man

Marvel's Iron Man

Premiera: 2030
XBOX X/S, PS5, PC

Marvel's Iron Man to przygodowa gra akcji w klimacie science-fiction, którego produkcją zajęło się studio EA Motive - autorzy m.in. ciepło przyjętego Dead Space Remake.Fa...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?