Pentiment zapowiedziane na Switcha; premiera jutro

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w Pentiment, to niebawem będziecie mieli na to szansę na konsoli Switch.

@ 21.02.2024, 16:07
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, xbox one, xbox x/s

Pentiment zapowiedziane na Switcha; premiera jutro

W trakcie pierwszego Nintendo Direct Partner Showcase zapowiedziana została specjalna edycja ostatniego dzieła studia Obsidian Entertainment, gry Pentiment, dla konsoli Switch. Co ciekawe, premiera przedsięwzięcia odbędzie się już jutro, a poniżej rzucić okiem możecie na pierwszy zwiastun.

Pentiment to przygodówka RPG, w której akcję obserwujemy z boku. Głównym bohaterem jest Andreas Maler, zamieszkujący XVI-wieczną Bawarię, który niestety wplątuje się w niebezpieczną intrygę. W jej centrum znajdują się morderstwa, a protagonista próbuje je oczywiście rozwikłać, gromadząc dowody i przesłuchując świadków.

Co istotne, każdy wątek fabularny w Pentiment da się zrealizować na wiele różnych sposobów, a nasze decyzje wpływają na ich przebieg. Akcja projektu obejmuje aż 25 lat życia bohatera, wiele historycznych wydarzeń oraz konspiracji. Cechą charakterystyczną gry jest na pewno wyjątkowy styl graficzny.

Pentiment dostępne jest obecnie na PC, X1 oraz XS, a jeśli rozważacie jego zakup, koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?