Intrygujące Little Devil Inside na nowym gameplayu

Od ostatniej prezentacji Little Devil Inside minęło trochę czasu. Najnowszy gameplay wskazuje jednak na to, że prace nad projektem postępują.

@ 21.02.2024, 14:13
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5

Intrygujące Little Devil Inside na nowym gameplayu

Od ostatniej prezentacji Little Devil Inside minęły mniej więcej dwa lata. Ekipa studia Neostream pracowała w tym czasie bardzo intensywnie, a dzięki temu w sieci pojawił się kolejny gameplay. Widzimy na nim protagonistę, Billy'ego, przemierzającego spory fragment wirtualnego świata.

Wiele szczegółów na temat Little Devil Inside wciąż owianych jest tajemnicą, ale już teraz widać, że będzie to naprawdę unikatowe przedsięwzięcie. Grafika jest nietypowa i klimatyczna, a w centrum rozgrywki będzie Billy, który porusza się po świecie nie tylko na piechotę ale także z wykorzystaniem rozmaitych środków transportu, jak samochody oraz pociągi.

Istotną rolę w Little Devil Inside odegrają rozmowy i eksploracja, ale wszystko wskazuje na to, że kluczowa będzie też walka z napotkanymi przeciwnikami. Starcia będą przebiegać w czasie rzeczywistym, a Billy będzie mógł spożytkować między innymi broń białą oraz palną. Gra regularnie będzie przełączać się z widoku mapy na ten bardziej bezpośredni, co ujrzycie na filmie.

Little Devil Inside to jedna z ciekawszych gier, jakie obecnie powstają z myślą o komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Na razie nie znamy niestety jego daty premiery, ale być może niebawem się to zmieni.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   18:35, 21.02.2024
No nie wiem. Oryginalne to jest ale jakoś mnie specjalnie nie zaintrygowało. Jak po premierze Dirian, Materdea albo Big Boy napiszą recenzję to się zastanowię. Uśmiech