Hi-Fi Rush oraz Pentiment jako pierwsze zadebiutują na innych konsolach?

Kolejnym tytułem ekskluzywnym dla platform Microsoftu, mającym trafić na inne konsole, będzie Sea of Thieves.

@ 13.02.2024, 16:24
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Hi-Fi Rush oraz Pentiment jako pierwsze zadebiutują na innych konsolach?

Przed momentem pisaliśmy o tym, że na 15 lutego Microsoft planuje specjalny podcast, w trakcie którego poznamy przyszłość marki Xbox. Mimo że na jakiekolwiek konkrety musimy poczekać do czwartku, już teraz mamy garść świeżych plotek w temacie. Jeśli się potwierdzą, niebawem kilka popularnych tytułów z Xboksa ujrzymy na Switchu oraz PlayStation 5.

The Verge rozmawiało ponoć z osobami bliskimi sprawie, pozostającym oczywiście anonimowymi, które twierdzą, że multiplatformowość gier Microsoftu rozpocznie się od Hi-Fi Rush oraz Pentiment. Te dwa tytuły jako pierwsze mogą zagościć na PlayStation 5 oraz Switchu. Nastąpić to może w najbliższych tygodniach, bądź miesiącach, bo plan portowania obejmuje cały rok.

W dalszej kolejności Microsoft prawdopodobnie przerzuci na inne urządzenia Sea of Thieves, a później będzie rozważał kolejne gry, w tym między innymi Senua's Saga: Hellblade II, Indiana Jones i Wielki Krąg, a nawet kolejne części niebywale popularnego cyklu Gears of War. Były też plotki na temat konwersji Starfield, ale później pojawiły się też plotki dementujące wcześniejsze plotki.

Więcej informacji, a przede wszystkim oficjalnych, będziemy mieć dla Was niebawem. Póki co musicie uzbroić się w cierpliwość.


Sprawdź także:
Sea of Thieves

Sea of Thieves

Premiera: 20 marca 2018
XBOX ONE, PC, PS5, XBOX X/S

Sea of Thieves to przygodowa gra akcji od studia Rare - autorów m.in. Banjo-Kazooie oraz Viva Pinata. Produkcja skupia się na pirackich przygodach, które przeżywamy razem...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?