Assassin's Creed: Red (PC) - okladka

Assassin's Creed: Red (PC)

Premiera:
2025
Premiera PL:
2025
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Assassin's Creed: Red (PC)
Materdea @ 11:11 16.04.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Assassin's Creed: Red to kolejna po Assassin's Creed: Valhalla pełnoprawna część serii Assassin's Creed utrzymana w formule RPG akcji. Za produkcję odpowiada oddział Ubisoftu ulokowany w Quebec.

Fabuła Assassin's Creed: Red przenosi gracza do feudalnej Japonii z okresu Edo, czyli przedziału od XVII do XIX wieku. Gracz wciela się w dwie postacie: jeden z nich jest samurajem, drugi natomiast to shinobi, czyli tzw. ninja. Bractwo Asasynów staje naprzeciwko swoich odwiecznych wrogów, Templariuszy, chcących realizować własne interesy na odciętej od zewnętrznych wpływów wyspie położonej na Oceanie Spokojnym.

Rozgrywka Assassin's Creed: Red to RPG akcji, gdzie wydarzenia odbywają się w pełni otwartym świecie. Nasi bohaterowie realizują zadania zlecane przez postacie niezależne, walczą z napotykanymi przeciwnikami, a także rozwiązują okazjonalne zagadki środowiskowe. Clou gameplayu stanowią poziomy doświadczenia protagonistów, którzy wspinają się na wyższe levele dzięki zdobywanym za wszelkie aktywności punktom. Dzięki temu mogą posługiwać się bardziej zaawansowanym uzbrojeniem i pozyskiwać potężniejsze umiejętności.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?