Assassin's Creed: Shadows (PC) - okladka

Assassin's Creed: Shadows (PC)

Premiera:
15 listopada 2024
Premiera PL:
15 listopada 2024
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (2)

Redakcja:brak ▶
Czytelnicy:brak ▶
Popularność:51%
Chcesz taki licznik?
Opis Assassin's Creed: Shadows (PC)
Materdea @ 11:11 16.04.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Assassin's Creed: Shadows (wcześniej znane jako Project Red) to kolejna po Assassin's Creed: Valhalla pełnoprawna część serii Assassin's Creed utrzymana w formule RPG akcji. Za produkcję odpowiada oddział Ubisoftu ulokowany w Quebec.

Fabuła Assassin's Creed: Shadows przenosi gracza do feudalnej Japonii z okresu Edo, czyli przedziału od XVII do XIX wieku. Gracz wciela się w dwie postacie: jeden z nich jest samurajem, drugi natomiast to shinobi, czyli tzw. ninja. Bractwo Asasynów staje naprzeciwko swoich odwiecznych wrogów, Templariuszy, chcących realizować własne interesy na odciętej od zewnętrznych wpływów wyspie położonej na Oceanie Spokojnym.

Rozgrywka Assassin's Creed: Shadows to RPG akcji, gdzie wydarzenia odbywają się w pełni otwartym świecie. Nasi bohaterowie realizują zadania zlecane przez postacie niezależne, walczą z napotykanymi przeciwnikami, a także rozwiązują okazjonalne zagadki środowiskowe. Clou gameplayu stanowią poziomy doświadczenia protagonistów, którzy wspinają się na wyższe levele dzięki zdobywanym za wszelkie aktywności punktom. Dzięki temu mogą posługiwać się bardziej zaawansowanym uzbrojeniem i pozyskiwać potężniejsze umiejętności.

Screeny z Assassin's Creed: Shadows (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?