Star Wars: Outlaws (PC) - okladka

Star Wars: Outlaws (PC)

Premiera:
30 sierpnia 2024
Premiera PL:
30 sierpnia 2024
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
- napisy
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (2)

Redakcja:brak ▶
Czytelnicy:brak ▶
Popularność:5%
Chcesz taki licznik?
Opis Star Wars: Outlaws (PC)
Materdea @ 21:31 13.06.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Star Wars: Outlaws to przygodowa gra akcji z elementami RPG osadzona w otwartym świecie popularnego uniwersum science-fiction - Gwiezdnych Wojen. Za produkcję odpowiada studio Massive Entertainment - część francuskiej korporacji Ubisoft.

Fabuła Star Wars: Outlaws pozwala wcielić się graczom w postać rebeliantki oraz piratki o imieniu Kay Vess - zyskujący reputację łotr, który pragnie rozpocząć nowe życie jako wolny człowiek. W trakcie swoich przygód musi zmierzyć się nie tylko z najpotężniejszymi syndykatami przestępczymi, ale również przeszłością - była to jedna z najbardziej poszukiwanych osób w galaktyce.

Rozgrywka Star Wars: Outlaws to klasyczna przygodowa gra akcji w otwartym świecie, gdzie akcję obserwujemy zza pleców bohatera. Głównym zadaniem gracza jest realizacja zlecanych głównych misji, by poznawać kolejne wydarzenia fabularne i odkryć zakończenie opowiadanej historii. W trakcie realizacji tego celu dostępne są również mniejsze oraz większe zadania poboczne, rozwijające niekoniecznie istotne z punktu widzenia głównej narracji wątki. Istotna z punktu widzenia gameplayu jest sylwetka naszego kompana, Niksa - sympatycznego stworka będącego na nasze wezwanie i oferującego proste czynności takie jak np. rozpraszanie przeciwników. Oprócz tego gracz dostaje część elementów znanych z gier cRPG, takich jak awansowanie postaci na wyższe poziomy doświadczenia, zdobywanie nowych umiejętności specjalnych czy rozwijanie swojego ekwipunku o potężniejsze wyposażenie.

Screeny z Star Wars: Outlaws (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?