Persona 3 Reload - nowy zwiastun skupia się na Kenie Amadzie

Ken Amada to postać, której głosu użycza Justine Lee. Nowy zwiastun Persona 3 Reload ukazuje go w grze.

@ 28.11.2023, 12:59
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Persona 3 Reload - nowy zwiastun skupia się na Kenie Amadzie

Atlus opublikował w sieci nowy materiał filmowy, promujący Persona 3 Reload. Projekt ten dostępny będzie w sprzedaży niebawem, a my już teraz spojrzeć możemy na jedną z najważniejszych postaci, Kena Amadę.

Ken, któremu głosu użyczyła aktorka Justine Lee, jest najmłodszym członkiem SEES i w przeciwieństwie do pozostałych, nie uczęszcza do Liceum Gekkoukan. Ken korzysta w walce z Persony zwanej Nemesis, co czyni go całkiem skutecznym i niebezpiecznym przeciwnikiem. Poniżej zerknąć możecie na to, co wprowadza on na arenę.

Więcej informacji na temat Persona 3 Reload będziemy mieć oczywiście niebawem, a póki co pamiętajcie, że jego premierę zaplanowano na dzień 2 lutego 2024 roku. Grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach poprzedniej i obecnej generacji.


Sprawdź także:
Persona 3 Reload

Persona 3 Reload

Premiera: 02 lutego 2024
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Persona 3 Reload to remake Shin Megami Tensei: Persona 3 wydanego w 2006 roku na PlayStation 2. Produkcja ta została przebudowana od zera pod względem oprawy audiowizualn...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?