King Arthur: Knight’s Tale - zapowiedziano rozszerzenie pt. Legion IX

Legion IX to rozszerzenie fabularne przeznaczone dla gry King Arthur: Knight’s Tale. Jego premiera nastąpi na początku 2024 roku.

@ 28.11.2023, 12:41
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

King Arthur: Knight’s Tale - zapowiedziano rozszerzenie pt. Legion IX

Jakiś czas temu studio NeocoreGames zapowiedziało, że King Arthur: Knight’s Tale dostępne będzie w przyszłym roku nie tylko na komputerach osobistych, ale także na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Daty premiery co prawda nie ujawniono, ale jest szansa, że nie jest ona zbyt odległa. Szczególnie, że z początkiem przyszłego roku na Steam pojawi się też rozszerzenie fabularne Legion IX. Poniżej rzucić okiem możecie na jego zwiastun.

Jeśli chodzi o scenariusz, w Legion IX obserwować będziemy opowieść związaną ze słynnym rzymskim Dziewiątym Legionem. Stanowi on nowe zagrożenie dla Królestwa Avalonu, a w związku z tym główny bohater gry musi się z nim zmierzyć. Nie będzie to jednak łatwe, albowiem Dziewiąty Legion najwyraźniej składa się z nieumarłych żołnierzy. 

Więcej informacji na temat rozszerzenia powinniśmy otrzymać niebawem, a w międzyczasie pamiętajcie, że King Arthur: Knight’s Tale dostępne jest w tym momencie wyłącznie na komputerach osobistych. Opuściło ono wczesnym dostęp Steam w 2022 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?